Ziraat Mühendisliği Tarım 4 Yıl 3500 Dolar

Global anlamda çalışılacak işler vardır ki bu işler genellikle bütün dünyada kariyer yapmak isteyen kişilerin başvurularına sahne olur. Son yıllardatarım konusunda ciddi politikalar...

Ziraat Mühendisliği Tarım 4 Yıl 3500 Dolar

Global anlamda çalışılacak işler vardır ki bu işler genellikle bütün dünyada kariyer yapmak isteyen kişilerin başvurularına sahne olur. Son yıllarda tarım konusunda ciddi politikalar geliştiren dünya ülkeleri elbette bu alanda uzmanlaşmış iş gücüne daha fazla yatırım yapıyor. Gerek Avrupa ve Amerika’da, gerekse ülkemizde Ziraat Mühendisliği – Tarım bölümlerinden mezun olan gençler çok rahat iş buluyorlar. Küresel bir meslek olması nedeniyle zorlanmadan kariyer sahibi olmak epeyce kolay. Tabii bu önemli bölümde okumak için iyi bir üniversite bulmak da gençlere düşüyor. Eğer sınavlardan ve taban puan gibi sizi strese sokan uygulamalardan bunaldıysanız bu önemli bölümü Rusya’da okuyabilirsiniz. Yurtdışında okumanın sanıldığı kadar pahalı olmadığını size anlatacağız. Örneğin Rusya’da eğitim almak isterseniz Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Ziraat Mühendisliği – Tarım bölümünde gençleri sınavsız bir şekilde kabul ediyor.

Sınavsız eğitim deyince gerçekten gençlerin yüzü gülüyor zira sene kaybedenler ya da sınava girip istedikleri bölümü tutturamayanlar için hayata küsenlerin sayısı bir hayli fazla. Ülkemizde sınav stresi yüzünden kendini kötü hisseden gençlerin çoğu ya bir sene daha ders çalışmak ya da istemediği bölümlerde okuyarak mesleki anlamda hedeflerini değiştirmek zorunda kalıyorlar. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Ziraat Mühendisliği – Tarım bölümünde kariyer yapmak için uğraşan gençlere 4 yıllık lisans eğitimini sınavsız, sadece lise diploması ile veriyor. 1 yıl hazırlık okuyan gençlerimiz bu süreç içerisinde Rusça öğreniyorlar. Eğitim dilinin Rusça olması da ayrı bir avantaj.

Yurtdışında eğitim almak isteyen ama sırf çok pahalı olduğu için vazgeçen gençlerimize Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi’nde okumaları halinde senelik yalnızca 3500 dolar ödeyerek rahatlıkla eğitimlerini sürdürebileceklerini söyleyebiliriz. Bu rakam hem yurtdışında okumak için gayet ucuz, hem de ülkemizle kıyaslandığında bile pek çok ailenin rahatça ödeyeceği bir miktardır. 480 lisans eğitimi olan ve 76 yüksek lisans programında hala öğrencilere ders verilen üniversitenin 50 hektarlık geniş arazisi içinde 11 adet yurt bulunuyor. Yani gençler hem çok ucuza harç bedeli ödeyecek hem de üniversitedeki yurtlardan çok uygun rakamlara faydalanabilecekler.

Hayalinizdeki Ziraat Mühendisliği – Tarım bölümünde okurken yüksek standartlarda bir müfredata dahil olacaksınız. Üniversiteden mezun olan gençler çift diploma imkanı sayesinde Uluslararası çalışma gruplarında yer alabilirler. Tarım konusunda ve ziraat mühendisliği alanında uzman olacağınız için ülkemizde de iş bulmak sizin için zor olmayacak. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde bölümle alakalı iş imkanlarını daha iyi öğrenebilir hatta üniversite ile ilgili bilgilerinizi bir elden doğrulamış olursunuz. Başvuru ve kayıt işlemleri için geç kalmadan size en yakın Eurostar ofislerine giderseniz tüm evraklarınız ve işlemleriniz danışmanlarımız tarafından halledilecektir. İyi eğitim almak ve mükemmel bir lisans eğitimi sonrasında yüksek rakamlara dünyanın her yerinde iş bulabilmek için Rusya’nın size sunduğu bu güzel şansı değerlendirin.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!