Gazetecilik 4 Yıl 5650 Dolar

Her ülkede yasama, yürütme ve yargı son derece önemlidir. İnsanların adil bir şekilde yaşamaları ve hayatlarını idame ettirmeleri için bu temel erklerin...

İçindekiler

Gazetecilik 4 Yıl 5650 Dolar

Her ülkede yasama, yürütme ve yargı son derece önemlidir. İnsanların adil bir şekilde yaşamaları ve hayatlarını idame ettirmeleri için bu temel erklerin yerinde olması gerekir. Tabii ki böyle durumlarda siyaseti ve mevcut politikayı takip edip gereken eleştirileri yapmak da gazetecilerin görevlerinden biridir. Halkın nabzını tutan gazeteciler yani medya mensupları çok kutsal bir işi yerine getirmektedirler. Dünyanın her yerinde yapılan ve son derece saygı duyulan bu meslek televizyon, radyo, dergi ya da gazete gibi pek çok alanda icra edilir. Yeni nesil gazetecilik ise bugün artık internet üzerinden kitlelere ulaşmaktadır. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Gazetecilik bölümü de bu kutsal mesleği icra etmek isteyen gençlere harika bir haber sunuyor.

Dünyanın her yerinde gazeteci olarak çalışmak istiyorsanız şayet size tavsiyemiz Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Gazetecilik bölümüne başvurmanızdır. Bu bölümde okuyabilmek için herhangi bir sınav şartı yoktur. Kayıt başvurunuzu yapabilmek için yalnızca lise mezunu olmanız yeterlidir. Bölümde okumak isteyen Türk gençleri senelik yalnızca 5650 dolar ödeyerek dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde hayallerine kavuşacakları uluslararası eğitimi alabilirler. Nisan ile Eylül ayları arasında olan başvurular kısa sürede dolduğu için gençlerimizin ellerini çabuk tutmaları lazım. Herhangi bir puan durumu ya da sınav şartı olmadığı için yoğun ilgi gören üniversite 1 yıl Rusça hazırlığın ardından 4 yıllık lisans programıyla geleceğin gazetecilerini yetiştiriyor.

Son derece seçkin akademik eğitimi ve kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi dünyanın pek çok ülkesinden öğrenci ağırlamaktadır. Öğrenciler genellikle uygun ekonomik şartlar nedeniyle ve eğitimin kalitesi yüzünden bu üniversiteyi seçmektedir. Üstelik sınav derdi de olmadığı için popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Uluslararası standartlarda bir Gazetecilik eğitimi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek bu bölümde öğrenci olabilirsiniz. 10 ay civarında süren Rusça hazırlık dersleri sonrasında ana diliniz gibi konuşacağınız Rusça sayesinde gazetecilik mesleğini isterseniz Rusya’ya ya da diğer ülkelerde rahatlıkla icra edebilirsiniz. Üniversite gençlere çift diploma vermektedir bu yüzden de hem ülkemizde, hem de dünyada geçerli bir meslek sahibi olacaksınız.

Küresel bir şekilde eğitim alabileceğiniz Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencilere yurtlarda konaklama imkanı sunmaktadır. Moskova şehrinde bulunan üniversitenin pek çok festival, öğrenci etkinliği gibi gençlere sosyal ve kültürel anlamda hizmetleri vardır. Her öğrenci ile tek tek ilgilenen ve en iyi akademisyenlerden oluşan kadrosuyla eğitim veren üniversitenin sınavsız lisans programlarından yararlanmak için acele edin. Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı sayesinde bu fırsatı hemen şimdi değerlendirebilirsiniz. Danışmanlarımız Gazetecilik bölümü ile ilgili sizlere yeterli bilgiyi verecek, aynı zamanda üniversite ve ülke hakkında da merak ettiğiniz tüm sorulara net şekilde yanıtlar sunacaktır. Diğer yandan kayıt ve başvuru işlemlerinizi de danışmanlarımız aracılığı ile tamamlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!