Psikoloji 4 Yıl 4300 Dolar

Rusya'nın en güzel ve en eski şehirlerinden olan Moskova'da öğrenci olmak isterseniz Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.1960 yılı itibariyle eğitim hayatına...

İçindekiler

Psikoloji 4 Yıl 4300 Dolar

Rusya’nın en güzel ve en eski şehirlerinden olan Moskova’da öğrenci olmak isterseniz Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 1960 yılı itibariyle eğitim hayatına atılmış bu kurum ülkenin en köklü üniversiteleri arasında bulunmaktadır. Ülkedeki saygınlığının yanı sıra dünyada da son derece popüler bir isme sahiptir. Bu yüzden sayısız ülkeden öğrenci misafir etmektedir. 30 bini aşkın öğrencisiyle gençlerin gözbebeği olan üniversitede Psikoloji eğitimi almak isteyen gençler artık sınav stresinden uzak bir şekilde hayallerini kurduğu mesleğin eğitimini alabiliyorlar. Lisans eğitimi dışında yüksek lisans ve doktora programları ile da gençleri sınavsız eğitim hakkından yararlandıran Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sizin için de geleceğin anahtarı olacak.

Dünyanın her yerinde kabul edilen çifte diploma alacağınız için mezun olduktan sonra YÖK denkliği avantajını da elde etmiş olacaksınız. Psikoloji bölümünde öğrenim gören gençler lisans eğitiminin hemen öncesinde bir yıl boyunca Rusça hazırlık sınıflarına dahil olurlar. 6-7 kişilik sınıflarda neredeyse birebir eğitim verildiği için Rusçayı ana diliniz gibi rahatlıkla öğrenip, konuşacaksınız. Psikoloji alanında eğitim almayı amaçlayan gençler ülkemizde ne yazık ki sınav sistemi ile zor zamanlar yaşayabiliyor. Bölüme girebilmek için verilen emek ve geçirilen süre pek çok gencimiz için sıkıntıya neden oluyor. Oysa Rudn Halkların Dostluğu üÜniversitesi hiçbir sınav şartı olmadan psikoloji bölümünde okuyabilmenizi sağlıyor. Lise diplomasıyla doğrudan kayıt başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde liseden mezun olmak üzere iken neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer hayalinizde yurtdışında okumak varsa mutlaka danışmanlardan bilgi almanızı öneriyoruz. Senelik sadece 4300 Dolar ödeyerek hayalini kurduğunuz bölümü Rusya’da okuyacaksınız. 2 taksitle veya peşin ödeyebileceğiniz harç ücreti ülkemizdeki pek çok üniversitenin masraflarından daha azdır. Öğrenci danışmanlarımız dairesinde üniversiteye yönelik pek çok bilgi alabilirsiniz. Diğer üniversitelerle kıyaslandığı zaman oldukça düşük olan bu rakamlara bir de Moskova’daki yaşam giderlerinin gayet uygun olduğunu söyleyerek ekleme yapalım. Kültür ve sanat etkinlikleri ile ülkenin kalbi haline gelen Moskova’da öğrenci olmanın bütün avantajlarını yaşayacaksınız.

Seçkin bir üniversitede okuyarak uluslararası geçerliliği olan bir diploma sahibi olmak sizi pek çok açıdan rahatlatacaktır. Öncelikle liseden mezun olur olmaz lisans hayatınıza başlamak çok büyük bir şanstır. Üniversite sınavları ile uğraşmadan ve üstelik herhangi bir şekilde zaman kaybetmeden geleceğinize yönelik eğitim almaya başlayacaksınız. Psikoloji bölümünde okumak isteyen gençlerimiz yurt dışında sadece 4300 dolar ödeyerek hayallerine kavuşuyor. Siz de bu hayallere Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek kavuşabilirsiniz. YÖK tarafından kabul edilen çifte diplomanız, üstelik bir yıl boyunca hazırlık eğitimi alarak son derece iyi şekilde öğreneceğiniz Rusça ile birlikte geleceğiniz oldukça parlak olacak. Bu hayali gerçekleştirmek için yapmanız gereken şeyler başvuru süresi dahilinde danışmanlarımızla birlikte hareket edip kayıt işlemlerinizi başlatmak olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!