Nano Mühendisliği 4 Yıl 3200 Dolar

Neredeyse bütün teknoloji alanlarında kullanılan Nano Mühendisliği elbette son yıllarda epeyce favori hale geldi. Gençler popüler bölümlere girmek vebu...

Nano Mühendisliği 4 Yıl 3200 Dolar

Neredeyse bütün teknoloji alanlarında kullanılan Nano Mühendisliği elbette son yıllarda epeyce favori hale geldi. Gençler popüler bölümlere girmek ve bu bölümlerde okuduktan sonra kolayca iş bulabilmek için yurtdışına açılıyorlar. Elbette bu son derece akıllıca bir karar zira artık global hale gelen dünyada eğitim de aynı şekilde küresel hale geldi. Tüm gençler haklı olarak bu önemli bölümde eğitim alabilmek için dünyanın en iyi üniversitelerini tercih ediyorlar. Türk gençleri de yurtdışında okumak ve sınav sisteminden kurtulmak istiyorlar ancak yurt dışında okuma maliyetlerinin yüksek olması onları düşündürüyor. İşte bu açıdan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi size şahane bir fırsat sunuyor.

Artık yurtdışında çok yüksek rakamlara eğitim alma korkunuzu unutabilirsiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Nano Mühendisliği senelik harç bedeli 3200 dolardır. Savunma sanayinde sıklıkla kullanılan aynı zamanda her türlü mühendislik alanında çalışma olanağı bulunan bir bölüm olduğu için mezun olduğundaki yaygın çalışma alanları sayesinde iş bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. 4 yıl olan eğitimin öncesinde 10 aylık bir Rusça hazırlık süreci vardır. Nano teknoloji günümüzde atomik ve moleküler maddelerin kontrolünü sağlayan en önemli bilim dalıdır. Mühendislik eğitiminde bu projeleri profesyonel şekilde yönetecek kişiler yetiştirilmektedir. Eğitim maliyetlerinin oldukça düşük olması ve gençlerin iş bulma konusunda sıkıntı çekmemesi bölüme olan ilginin giderek artmasına sebep oluyor. Dünyanın her yerinden gelen binlerce öğrenci bu bölümde okumak için başvuru sürelerini hemen değerlendiriyor.

Sizler de ülkemizde Türk gençlerini yurt dışına gönderme konusunda profesyonel adımlar atan ve bağlantılar kuran Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde hayallerinize ulaşabilirsiniz. Nano Mühendisliği okumak için üniversite sınavına girmek zorunda değilsiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi diğer alanlarda olduğu gibi bu bölüm için de gençlerden sadece lise diploması istemektedir. Mezun olan tüm gençlerimiz dünyanın en yaygın mesleklerinden biri olan Nano Mühendisliği okumak için sadece başvuruda bulunup kayıt işlemlerini yaptırarak hayallerine adım atabilirler. Üniversitenin geniş bir kampüsü ve 11 adet teknolojik yurtları bulunmaktadır. Konforlu bir eğitim hayatı sürebileceğiniz laboratuvarlar ya da araştırma merkezleri kendinizi geliştireceğiniz yerlerden sadece bazılarıdır.

Moskova sınırları içerisinde yer alan ve 1960 yılında kurularak günümüzde hala ülkenin en prestijli eğitim kurumları arasında bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi bünyesinde 17 fakülte bulunuyor. Gençler teorik dersleri ülkenin en iyi bilim adamlarından alırken uygulamalı derslerde de profesörler sayesinde kendilerini en iyi şekilde yetiştiriyorlar. 2799 öğretim görevlisi ile birlikte eğitim hayatını sürdüren üniversitede öğrenci olmanın sayısız avantajı var. Eğer çift diploma almak ve Rusça hazırlık sınıfları sayesinde yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile temasa geçebilirsiniz. Senede sadece 3200 dolar ödeyerek sınav derdinden kurtulabilir ve yurtdışında okumanın sayısız olanaklarına erişebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!