Güzel Sanatlar Ve Beşeri Bilimler 4 Yıl 4.600 Dolar

Yurtdışında üniversite eğitimi deyince akla gelen ilk ülkelerden biri de Rusya'da. Köklü tarihi ve sayısız bilim insanıyla eğitim dünyasında fark...

Güzel Sanatlar Ve Beşeri Bilimler 4 Yıl 4.600 Dolar

Yurtdışında üniversite eğitimi deyince akla gelen ilk ülkelerden biri de Rusya’da. Köklü tarihi ve sayısız bilim insanıyla eğitim dünyasında fark yaratmayı başarmış olan Rusya üniversitelerinin dünya sıralamasında da hatırı sayılır bir yere sahip olmasıyla her geçen gün popülerliğini artırıyor. Ülkemize yakın bir konumda bulunması aynı zamanda gençlerin ulaşım açısından da tercihini belirliyor. Güzel Sanatlar ve Beşeri Bilimler alanında önemli çalışmalar yapılan üniversitenin bu konudaki yetkin akademik personeli de Türk gençlerinin ilgisini çekiyor. Senelik 4.600 dolar ödeyerek bu bölümde öğrenci olmak isteyenler üniversitenin sunduğu olanaklardan yararlanırken kendilerini sosyal açıdan da geliştiriyorlar. Güzel sanatlar deyince akla gelen ilk ülkelerden biri olduğu için Rusya sizin için de doğru tercih olabilir.

Ülkede sanata verilen değerin yüksek olması ve sürekli festivaller düzenlenmesi elbette eğitimimizde çok daha kaliteli bir noktaya ulaşmanızı sağlayacak. Sayısız etkinlik içinde yer alabileceğiniz Moskova’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Beşeri Bilimler bölümü sayesinde gençlerin içinde yanan sanat ateşini ortaya çıkartıyor. Oldukça düşük harç maliyetleri sayesinde bu bölümde teorik ve uygulamalı dersler alarak lisans mezunu olabilirsiniz. Bir yıl Rusça eğitim alınan Güzel Sanatlar ve Beşeri Bilimler bölümünde 4 yıl lisans eğitimi sürmektedir. İsterseniz mezun olduktan sonra yüksek lisans yapabilir ve sonrasında da doktora programına kayıt yaptırabilirsiniz.

Her yıl ülkemizde Güzel Sanatlar bölümlerinde okumak isteyen gençlerimiz hem üniversite sınavına giriyor hem de üniversitelerin bünyesindeki özel yetenek sınavlarına girerek ter döküyorlar. Nereden bakarsanız bakın pek çok sınav sizleri bekliyor olduğundan stres de epey büyük. Bu stresten kurtulmak ve yurt dışında okuyarak daha iyi eğitimler almak gibi bir hayaliniz varsa Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Beşeri Bilimler bölümünde öğrenci olabilirsiniz. Liseden mezun olur olmaz doğrudan başvuruda bulunup lise mezuniyet diplomanız a yurtdışına açılmanın sayısız avantajını elde edebilirsiniz. Üniversite bünyesindeki kültürel faaliyetler oldukça fazladır. Eğitim aldığınız bölümle ilgili her türlü uygulama ve pratik yapma şansı elde edeceksiniz.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Beşeri Bilimler bölümünü bitirdiğinizde YÖK denklik sınavına girebilirsiniz. Böylece ülkemizdeki Güzel Sanatlar fakültelerinde akademisyen olabilir yahut Güzel Sanatlar üzerine çalışmalar yapabilirsiniz. Devlet konservatuarları ya da özel okullar da çalışma alanlarınız içinde olacak. 4 yıl süren üniversite hayatından sonra gençler çifte diploma aldıkları için dünyanın her yerinde Güzel Sanatlar ile alakalı işlere başvurabilirler. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu alanda size en doğru ve en yetkin yardımı yapacaktır. Tüm başvuru ve kayıt evraklarınızı sorunsuz halledecek olan danışmanlarımız yeme içme, barınma gibi konularda da size destek olacaktır. Eğitimini alacağınız üniversite hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için sizleri Eurostar ofislerine bekliyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!