Radyo Ve Televizyon 4 Yıl 5000 Dolar

Üniversite eğitimine yönelik seçimlerinizi yaparken mümkün olduğu kadar küresel düşünmeye çalışın. Artık gençler daha kariyer odaklı bir şekilde...

Radyo Ve Televizyon 4 Yıl 5000 Dolar

Üniversite eğitimine yönelik seçimlerinizi yaparken mümkün olduğu kadar küresel düşünmeye çalışın. Artık gençler daha kariyer odaklı bir şekilde hayal kuruyorlar. Eğitimlerini en başından itibaren planlayan ve ona göre hareket eden gençler ise hayata karşı daha güçlü oluyorlar. Özellikle yurt dışındaki üniversite seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız. Yurtdışında okumanın pek çok avantajı olacağı için kariyerinizi bu yönde inşa etmeniz en doğrusu olur. Eğer hayalinizde Radyo ve Televizyon bölümü okumak varsa o zaman ülke sınırlarının dışına çıkmak sizin için çok büyük bir avantaj anlamına gelir. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi kariyer odaklı eğitim almak isteyen gençlere yurt dışında son derece cüzi rakamlara, üstelik sınavsız bir eğitim hakkı sunuyor.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim dili Rusçadır ve gençler bir yıl hazırlık eğitimi alırlar. Öğrencilere Rusya’yı a’dan z’ye öğreten üniversite sayesinde siz de anadiliniz gibi bu dile hakim olacaksınız. Lisans eğitimi de aynı şekilde Rusça verilmektedir. En seçkin akademik kadrolardan alacağınız dersler sayesinde ve göreceğiniz stajlar ile bütün bilgilerinizi pekiştirme olanağı bulacaksınız. YÖK tarafından denklik avantajı olan çifte diploma sayesinde de hem Rusya’da, hem Türkiye’de, hem de bütün dünyada rahatlıkla iş bulmanız söz konusu olacak. Çok geniş bir arazi üzerine kurulu olan ve yeşil doğası ile herkesi büyüleyen üniversitede 30 bini aşkın öğrenci eğitim almaktadır.

Başkent Moskova’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi gençlere harç bedeli olarak da cüzi rakamlar sunmaktadır. Radyo ve Televizyon bölümünde 4 yıllık lisans eğitimi alırken senelik yalnızca 5000 dolar ödemeniz yeterli olacak. Her gün gelişmekte olan bu sektörde iş bulmak yönetmen, yayıncı ya da gazeteci olmak istiyorsanız eğer sınavsız, sadece lise diploması ile öğrenci alan bu eğitim kurumuna mutlaka başvurun. Senelik harç bedelini 2 taksitle ödeyebileceğiniz gibi peşin ödeme imkanı da vardır. Moskova öğrenciler için de gayet uygun bir şehirdir çünkü yaşam giderleri bakımında Türkiye ile kıyasla daha ucuzdur. Masraflarınızın düşük olması öğrencilik hayatının daha iyi geçmesi demektir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığı sayesinde dünyanın en iyi eğitim kurumlarından olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencisi olduğunuzda mesleğinize yönelik pek çok deneyim elde edeceksiniz. Ücretlerin ekonomik açıdan yormuyor olması ve yaşam giderlerinin düşük olması sayesinde hem kentteki, hem de üniversitedeki pek çok aktiviteye dahil olacaksınız. Moskova’daki festivaller, kültür sanat faaliyetleri öğrencilik yaşantınızın daha iyi geçmesine olanak sağlayacaktır. Hem şehrin, hem ülkenin sağladığı avantajların yanında üniversitede bulunan 11 yurt yine konaklayabileceğiniz cüzi rakamlarla sizlerin yüzünü güldürecektir. Tüm bu detaylar hakkında geniş bilgi almak ve eğitim hayatınızın nasıl geçeceğini öğrenmek için yurtdışı temsilcimiz Eurostar ile görüşebilirsiniz. Danışmanlarımız sayesinde kayıt işlemlerinizde hiçbir sorun çıkmadan okula başlangıç yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!