Ekoloji 4 Yıl 3500 Dolar

Ekoloji üzerine çalışmaları ile de bilinen dünyanın en iyi üniversiteleri arasında kabul edilen Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Türk gençlerine...

İçindekiler

Ekoloji 4 Yıl 3500 Dolar

Ekoloji üzerine çalışmaları ile de bilinen dünyanın en iyi üniversiteleri arasında kabul edilen Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Türk gençlerine kapılarını açıyor. Artık yurtdışında okumak isteyen ve sınav stresinden kurtulmayı düşünen öğrencilerimiz bu fırsatı değerlendiriyorlar. Siz de artık sınava çalışmak yerine hedeflediğiniz amaç üzerine Ekoloji bölümünde öğrenci olabilirsiniz. Her yıl bu alan için çok yüklü meblağlarda fon ayıran, botanik bahçesi ve ekoloji üzerine yaptığı çalışmalarla göz dolduran üniversitede eğitim süresi 4 yıldır. Lisans eğitiminin dışında öğrencilerimiz okula başladıklarında 10 ay süren Rusça hazırlık sınıflarında ders görürler. Bu dersler genellikle 6 ila 8 kişilik gruplarda olduğu için eğitimler bire bir şekilde yapılmaktadır.

Hem eğitim kalitesi, hem de akademik personellerinin başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi yurt dışından pek çok talep almaktadır. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin sayısı bugün 30000 civarındadır. Her yıl Türk öğrenciler için de kontenjan ayıran üniversitede 2799 öğretim görevlisi çalışmaktadır. Ekoloji bölümü dahil olmak üzere 216 profesörün derslere girdiği üniversitenin sosyal etkinlikleri de fazladır. Ekoloji üzerine tüm bilimsel çalışmaları öğrencilerine sunarken aynı zamanda sosyal gelişmelerini de takip eden bir eğitim kurumudur. Standartlarını dünya ölçeğine göre ayarlayan ve müfredatı Avrupa standartlarına uygun olan Halkların Dostluğu üniversitesi sizin geleceğinizi de değiştirecek. İş kaygısı gütmeden aldığınız Rusça dilbilgisi ve kaliteli eğitim sayesinde çalışma hayatına dilediğiniz şekilde başlayabilirsiniz.

Dünyanın son yıllarda Ekoloji üzerine yaptığı çalışmalar hız kazandı. Bu alanda öğrenim gören gençler eskisine oranla çok daha fazla iş bulmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinde yoğun bir şekilde ekoloji üzerine çalışmalar yapıldığından dolayı alacağınız çifte diploma işinize yarayacak. Hem Rusça dil bilginiz, hem de okuduğunuz bölümün dünya standartlarındaki eğitimi sayesinde bütün ülkelerde çalışabilirsiniz. Ülkemizde YÖK denkliği de bulunan diplomanız iş sahalarında çok büyük bir avantaj olacaktır. Rusya’nın Moskova şehrinde bulunan, son derece köklü üniversiteler arasında sayılan bir kurumda ekoloji bölümünde öğrenci olmak sanıldığı gibi pahalı değildir. Avrupa ve Amerika’daki üniversiteler ile kıyaslandığı zaman oldukça düşük ücretler alınmaktadır.

Senelik sadece 3500 dolar gibi kolaylıkla ödenebilecek bir harç bedeli ile Ekoloji bölümü öğrencisi olabilirsiniz isterseniz bu rakamı 2 taksitle de ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bu önemli fırsatı elde etmek isteyen gençlerimiz alanında profesyonel ve uzman ekibi ile çalışan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçebilirler. Dünyanın en iyi akademisyenlerinin bulunduğu ve Avrupa standartlarında eğitim sunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde sınav stresine girmeden liseden mezun olur olmaz doğrudan lisans için başvuruda bulunabilirsiniz. Lise diploması ile girebileceğiniz bu kadar kaliteli bir üniversite varken ve sınavlardan kurtulmuşken bu şansınızı değerlendirmenizi öneririz. Ülkemizde alacağınız özel ders ya da gideceğiniz dershanelere ödeyeceğiniz rakamlar bile üniversitenin harç bedelinden çok daha yüksektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!