Fizik 4 Yıl 3500 Dolar

Dünyaca ünlü bir fizikçi olmak ya da fizik alanında önemli çalışmalar yaparak isminizi tarihi geçirmek istiyorsanız bu bölümde eğitim almamız lazım.Bilimle alakalı çalışmalarda kişilerin çoğu...

İçindekiler

Fizik 4 Yıl 3500 Dolar

Dünyaca ünlü bir fizikçi olmak ya da fizik alanında önemli çalışmalar yaparak isminizi tarihi geçirmek istiyorsanız bu bölümde eğitim almamız lazım. Bilimle alakalı çalışmalarda kişilerin çoğu başarılarını eğitim aldıkları üniversiteye borcu olduklarından iyi eğitim daima iyi bir kariyer anlamına gelir. Ülkemizde Fizik bölümü okumak isteyen öğrencilerin çoğu yüksek puanlar alarak iyi okullarda okumak için sınavlarda ter döküyor. Tabii bir de yurtdışında okumak isteyenler var. Son yıllardaki trend genellikle Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencisi olmaktan yanadır. Gençlerimiz senelik çok uygun harç rakamları ödeyerek Fizik bölümünde istedikleri gibi kaliteli ve dünya standardını yakalamış harika bir eğitim almaya hak kazanıyorlar.

Eğitim anlamında yüksek standartlara sahip olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sadece lisans eğitimi için değil yüksek lisans ve doktora konusunda da gençlere önemli yardımlarda bulunuyor. Özellikle sınava girmeden rahatlıkla lisans eğitimi alabilmeleri gençler için hayati öneme sahip bir şans. Bu durum bizim ülkemizdeki gibi sınav stresi ile buluşan öğrencilere resmen ilaç gibi geliyor. 17 fakültesi bulunan üniversitede öğretim görevlisi sayısı 2799. Ayrıca 216 profesör de gençlerin derslerine giriyor. Toplamda 480 lisans programı var. Siz de uzman mezunlar yetiştiren Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Fizik bölümünde hiçbir sınava girmeden hemen öğrenci olabilirsiniz. Mezun olduğunuzda fizik laboratuvarlarında ya da fizik üzerine çalışma yapan bilimsel kurumlarda rahatlıkla iş bulacaksınız.

1960 yılında kurulmuş olan üniversitede uluslararası çalışma grupları ve ortak eğitim programları vardır. Bu çalışma ve programlar sayesinde fizik bölümünde okuyan gençler çok önemli uygulamalı sahalarda kendilerini test etme ve yetiştirme şansı bulurlar. 50 hektarlık bir araziye kurulu olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi geniş kütüphanesi ve gençlerin her yönden rahat edecekleri kampüs olanaklı bir ile sınavsız lisans eğitimi vermeye devam ediyor. Gençlerin üniversitede okumayı tercih etmelerindeki bir sebep de ana dilleri gibi Rusça öğreniyor olmalarıdır. 1 yıl süren hazırlık sınıflarında en iyi akademisyenlerden Rusya’da dersler alıyorlar. Sonrasında 4 yıl süren bölüm için sadece senelik 3500 dolar harç bedeli ödemeleri yetiyor.

Yurtdışında okumanın pahalı olduğu gibi yanlış düşüncelere kapılmayın. Elbette Avrupa’da ve dünyada çok pahalı okullar bulunuyor ancak Rusya’nın en iyi ve köklü okullarından birinde son derece uygun rakama siz de eğitim olabilirsiniz. Hem teorik hem de pratik bilgilerle donatılmış olan Fizik bölümü öğrencisi olmanın tek koşulu ise liseden mezun olmanız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gittiğiniz zaman üniversite bünyesindeki 11 adet yurt binasında nasıl konaklayacağınızı veya şehirde nasıl ev kiralayacağınızı da öğrenebilir, kayıt işlemlerinizi danışmanlarımız tarafından tamamlayabilirsiniz. Üniversitenin Moskova’da bulunması başkentteki bütün kültür-sanat faaliyetlerine katılmanıza olanak sağlayacak. Büyümeye devam eden, küresel anlamda eğitim veren üniversitenin bir parçası olduğunuzda çifte diploma alarak ülkemize dönüp burada da iş dünyasına rahatlıkla adım atabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!