Felsefe 4 Yıl 3350 Dolar

Felsefeye merakınız varsa dünyanın en iyi bilim insanları tarafından harika bir eğitim alabilirsiniz. Felsefe konusunda dünyaya sayısız bilim insanı...

İçindekiler

Felsefe 4 Yıl 3350 Dolar

Felsefeye merakınız varsa dünyanın en iyi bilim insanları tarafından harika bir eğitim alabilirsiniz. Felsefe konusunda dünyaya sayısız bilim insanı armağan etmiş olan Rusya düşünürleri ve tarihçileri ile dünya tarihinde önemli bir yer tutmaktadır. Düşünce tarihinin neredeyse en önemli temsilcilerinden biri olan bu ülkede öğrenci olmak ve felsefe bölümde okumak gerçekten çok büyük bir şans ve ayrıcalıktır. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Felsefe bölümü sayesinde gençlere hem ülkenin en iyi düşünürlerinden ders alma fırsatı sunuyor, hem de sınavsız eğitim hakkı ile yüzleri güldürüyor. 1 yıl Rusça hazırlık, ardından 4 yıl lisans eğitimi olan üniversitedeki yıllık harç miktarı ise sadece 3350 dolar olduğu için hiç zorluk çekmeden rahatlıkla yurtdışında okuyabilirsiniz.

Sevdiğiniz bölümde okumuş olmanın verdiği huzur bir yana artık üniversite sınavlarına çalışarak vakit kaybetmek zorunda kalmayacaksınız. Gençler için 1 yılın çok büyük bir önemi var. İstediği bölüme giremeyince tekrar sınava girmek için 1 yıl daha ders çalışan gençler aslında hayatlarının en önemli zamanlarını heba ediyorlar. Ülkemizdeki sınav koşulları nedeniyle yurt dışında okumak isteyen sayısız öğrenci var. Gençlerimiz senede sadece 3350 dolar ödeyerek dünyanın en iyi üniversiteleri arasında bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi oluyorlar. Ne sınav stresi kalıyor, ne de herhangi bir taban puan uygulaması ile canları sıkılıyor. Gençlerimiz sadece sene kaybetmeden geleceklerine odaklanıyorlar ve bu arada anadilleri gibi Rusça konuştukları için avantajları daha da artıyor.

Üniversitenin çok uluslu eğitim vermesi nedeniyle alacağınız Rusça hazırlık dersleri dışında dünyanın her bir yanından gelen öğrencilerle İngilizce pratik yapma şansı da bulabilirsiniz. Felsefe bölümündeki derslerden arta kalan zamanlarınızda Moskova’da gezebilir ve kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Şehir ile kampüsün yakınlığı ve yurtlarda konaklarsanız eğer metro ile şehre rahatlıkla ulaşım söz konusu olduğu için rahat bir öğrencilik geçireceksiniz. Yurtlar son derece konforlu ve ücret olarak da gayet düşüktür. Aradığınız her şeye kolaylıkla ulaşacağınız üniversitede sayısız araştırma ve laboratuvar imkanı bulacaksınız. En gelişmiş teknolojik aletler ile donatılmış derslikler sizleri bekliyor.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi olduğunuzda öğrenci kulüplerindeki tartışmalara ve etkinliklere rahatlıkla katılacaksınız. Ülkedeki diğer üniversitelerle yapılan pek çok etkinlik aynı zamanda sosyal ve kültürel açıdan gençlerin gelişmesini sağlayan festivaller vardır. Hem renkli, hem de doyurucu ama aynı zamanda bilimsel olarak son derece donanımlı bir eğitim hayatınız olacak. Senede 3350 dolar ödeyerek hemen şimdi başvuru işlemlerinizi başlatmak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden destek alabilirsiniz. Danışmanlar binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderdikleri için alanlarında son derece profesyonel kişilerdir. İhtiyacınız olan her şeye cevap verecek ve bütün sorularınızı yanıtlayacaklardır. Kendinizi emin ellere teslim ederek bütün eğitim hayatınızı sorunsuz bir şekilde başlatmak için hemen Eurostar ofislerine doğru yol alın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!