Uluslararası Ticaret 4 Yıl 5100 Dolar

Her ne olursa olsun hayallerinizi ertelemeyin ve sonuna kadar gidin. Söz konusu olan üniversite eğitiminiz ise elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.Geleceğinizi belirleyecek adımları atacak kişi...

Uluslararası Ticaret 4 Yıl 5100 Dolar

Her ne olursa olsun hayallerinizi ertelemeyin ve sonuna kadar gidin. Söz konusu olan üniversite eğitiminiz ise elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Geleceğinizi belirleyecek adımları atacak kişi sizsiniz. Sınavlarla uğraşmak ya da istediğiniz bölüme girmek için gerekli puanı tutturmak elbette sıkıntı verici. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız liseden mezun olduğunuzda hiç zaman kaybetmeden yapacağınız en doğru şey gelecekte iyi bir kazanç sağlayabileceğiniz mesleğe yönelik yurt dışında eğitim almanız olmalıdır. Bu konuda size tavsiyemiz Rusya Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde öğrenci olmanızdır. Eğitim alacağınız alan dünyanın her yerinde ticaret ile alakalı bütün firmalar ve kuruluşlarda rahatlıkla görev alacağınız bir meslek dalıdır. Sayısız iş alanına sahip olduğu için hangi ülkeye giderseniz gidin kolaylıkla iş bulacaksınız.

4 yıllık lisans eğitimi olan Uluslararası Ticaret bölümü eğitim dili Rusçadır. Lisans programına başlamadan önce yaklaşık 10 ay süren Rusça hazırlık dersleri alacaksınız. Bu dersler 7-8 kişilik sınıflarda neredeyse bire bir şekilde verilmektedir. Yabancı dil bilginiz tamamlandığında artık 4 yıllık lisans eğitimine başlayabilirsiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencisi olmak için ödeyeceğimiz harç bedeli ise sadece 5100 dolardır. Ekonomik koşullarda yurtdışında en iyi bölümlerde okuyabilmek için son derece uygun bir harç ücreti ödemeniz yeterlidir. Ayrıca üniversite Türk gençlerine herhangi bir sınav uygulaması olmadan kapılarını açıyor.

Sınavlarla uğraşmak yerine siz kendinizi hedeflerimize doğru yöneltebilirsiniz. Yurtdışında okumak iş bulmaktaki kapıların anahtarlarını doğrudan açacaktır. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümü sahip olduğunuz yabancı dil bilgisi ile hedeflediğiniz kariyere ulaşmanızı sağlar. Uluslararası firmaların tamamında dünyanın neresinde olursa olsun işe girebilirsiniz. Son derece prestijli bir çifte diploma alacağınız için isterseniz Türkiye’deki uluslararası firmalarda da rahatlıkla çalışabilir ya da Rusya’da da kalabilirsiniz. Pek çok seçim yapabileceğiniz için size sayısız avantajlar sunan bu üniversite fırsatını kaçırmamanızı öneriyoruz. Çok kıymetli bilim insanlarından küresel bir eğitim alacaksınız. Sadece lise diplomanızla yurtdışında geçerli bir eğitime başlayacak, sonrasında da hayal ettiğiniz mesleğe ulaşacaksınız.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi 50 hektarlık bir arazide kurulmuş gençlere her türlü imkanı sunan prestijli bir okuldur. Okulun kampüsünde 11 adet konaklayabileceğiniz oldukça modern yurtlar vardır. Şehir hayatı oldukça renkli ve hareketlidir. Moskova’ya yakınlığı sayesinde sizler üniversite hayatınızda çok eğlenceli zamanlarda geçirebilirsiniz. Şehirdeki kültür sanat faaliyetlerini takip edebilir yahut üniversitedeki etkinliklere de katılabilirsiniz. Tüm bunlara sahip olabilmeniz için sadece size en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gitmeniz lazım. Kayıt ve başvuru işlerini sizin için yapacak olan danışmanlarımız sayesinde daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Senelik yalnızca 5100 Dolar ödeyerek dünyanın en iyi üniversiteleri arasında bulunan Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencisi olarak hayatınızı şekillendirebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!