Genel Tıp6 Yıl8500$

Tıp eğitimi almak pek çok gencin rüyasıdır. Hatta çocukluk yıllarından itibaren sayısız gencimiz ileride doktor olacağını söyleyerek büyümektedir.Hal böyle olunca da bu...

İçindekiler

Genel Tıp6 Yıl8500$

Tıp eğitimi almak pek çok gencin rüyasıdır. Hatta çocukluk yıllarından itibaren sayısız gencimiz ileride doktor olacağını söyleyerek büyümektedir. Hal böyle olunca da bu özel bölümleri kazanıp üniversite okumak bir hayli zor olmaktadır. Çok yüksek puanlara öğrenci alan bölümler için gençler gece gündüz çalışmaktadır. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi gençleri rüyalarıyla buluşuyor. Genel Tıp bölümü okumak artık çok kolay. Bu cümleler size şaka gibi gelebilir ancak artık sadece lise diplomanızla geleceğin doktorları arasına girebilirsiniz. Bunu yaparken sadece Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi başvuru sürelerini kaçırmamanız yeterlidir. Mezuniyet diplomanız veya transkriptiniz ile hemen kayıt yaptırabilirsiniz.

Hayallerinizi süsleyen tıp eğitimi almanız halinde dünyanın her yerinde hekim olarak çalışabilirsiniz. Özellikle Rusya’da okumanın avantajları saymakla bitmez. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Moskova’da bulunduğundan şehrin bütün avantajlarını sonuna kadar yaşayacaksınız. Moskova şehir merkezine yakın olan yurtlardan birinde son derece cüzi rakamlara konaklayabilirsiniz. Çok güçlü akademik kadrosu ve ülkenin en iyi bilim insanları ile verilen eğitim 6 yıl sürüyor. Genel Tıp bölümü Rusça dilinde eğitim verdiğinden ayrıca 1 yıl da Rusça hazırlık göreceksiniz. Senelik sadece 8500 Dolar ödeyerek hayalinizdeki gibi doktor olabileceğiniz eğitimi almaya hak kazanacaksınız. Avrupa ile kıyaslandığında çok uygun fiyatlara ödeyeceğiniz harç miktarı ülkemizdeki özel üniversitelere kıyasla yine cüzi. Rakamlardır. Ülkemize yakın, kültürel ortaklığımızın olduğu ve sık sık uçak seferlerinin bulunduğu Moskova’da öğrenci olmak tüm hayatınızı değiştirecek.

En son teknik imkanlara sahip sayısız laboratuvara sahip olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Genel Tıp bölümü öğrencileri klinik imkanlarından da sınırsız şekilde faydalanmaktadırlar. Rusya2nın en eski, en prestijli eğitimlerini veren üniversitelerinden birinde göreceğiniz tıp eğitimi sayesinde ve yabancı diliniz aracılığıyla Rusya’da da iş bulabilirsiniz. Avrupa veya Türkiye hastanelerinde de hekim olarak mezun olur olmaz işe başlayabilirsiniz. 1960 yılında kurulan üniversitenin 17 fakültesi vardır. Metro duraklarına yakın olan 11 adet yurt binasında son derece düşük rakamlara konaklayabilir ve şehir hayatından kopmadan güzel bir öğrencilik yaşamı sürdürebilirsiniz. Ekonomik harç bedellerinin yanı sıra öğretim görevlileri açısından da göz dolduran üniversitede 216 profesör, toplam 2799 öğretim görevlisi bulunmaktadır.

Hala 30 binin üzerinde öğrencinin eğitim aldığı Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Genel Tıp bölümünde senelik sadece 8500 dolar ödeyerek öğrenci olabilirsiniz. Yüksek lisans ve doktora programları da bulunan okula kayıt işlemlerinizi sorunsuz şekilde yaptırmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden destek alabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi sorunsuz halletmek istiyorsanız Eurostar profesyonelliği ile tanışarak Tıp eğitiminizi sadece lise diplomanızı ibraz ederek başlatabilirsiniz. Liseden mezun olur olmaz sene kaybı yaşamadan doktorluk mesleğine adım atacağınız o harika eğitim için sizi bekleyen bu şansı kaçırmayın. Uçak biletinizden, havaalanındaki karşılamanıza, yeme içme işlerinizden kalacağınız mekana kadar her şeyle danışmanlarınız sizin adınıza ilgilenecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!