Turizm 4 Yıl 4000 Dolar

Turizm konusunda dünyanın göz bebeği olan bir ülkede yaşıyoruz. Gerek deniz turizmi, gerekse kültürel turizm açısından yurtdışından milyonlarca insan...

İçindekiler

Turizm 4 Yıl 4000 Dolar

Turizm konusunda dünyanın göz bebeği olan bir ülkede yaşıyoruz. Gerek deniz turizmi, gerekse kültürel turizm açısından yurtdışından milyonlarca insan her yıl akınlar halinde Türkiye’ye geliyor. Turizmin bu kadar geliştiği bir ülkede bu mesleğe sahip olmak elbette büyük avantaj. Ancak sizi diğerlerinden ayıran ya da iş bulurken diğerlerinden önüne geçmenizi sağlayan avantajlarınız olmalı ki daha çok kazanıp iş sorunu yaşamayasınız. İşte bu yüzden üniversite eğitiminizi yurtdışında almayı düşünebilirsiniz. Hem yabancı dil anlamında, hem de dünyanın en saygın üniversitelerinden birinden mezun olmak sayesinde iş bulurken büyük şans elde edeceksiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Turizm bölümünde okumak isteyen gençlere bu imkanların hepsini sınavsız bir şekilde sunuyor.

Turizm bölümünde okumak isteyen gençlerin mesleki bilgilerinin yanı sıra kesinlikle yabancı dil bilgilerinin iyi olması gerekir. Üstelik günümüzde tek bir yabancı dil neredeyse çok da önemsenmiyor. Bu yüzden eğitiminizi Rusça alacağınız Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde Turizm bölgelerinde çok geçerli bir yabancı dile sahip olacaksınız. Lisans eğitiminiz 4 yıl sürerken siz diğer ülkelerden gelen yabancı gençlerle İngilizcenizi de geliştirerek iki dil öğrenmiş şekilde mezun olmuş olacaksınız. Ülkenin en iyi akademisyenlerinin bulunduğu bir eğitim kurumunda okumanın sağladığı avantajlar bunlarla bitmiyor. Mezun olduğunuzda çift diploma alacaksınız ki bu sayede ülkemizde çalışabileceğiniz gibi yabancı ülkelerde de rahatlıkla kendi mesleğinizi yapmak için başvurularda bulabileceksiniz.

Rusya’da öğrenim görmenin pahalı olduğunu düşünenler olduğu için hemen size harç ücretlerinden bahsedelim. Üniversite Avrupa standartlarında hatta dünya standartlarında bir eğitim vermektedir ve bu eğitimde sizler Turizm bölümünde okurken senelik sadece 4000 Dolar ödeyeceksiniz. Son derece düşük bir rakam olduğu için korkularınızı unutup hemen başvuru sürelerini değerlendirebilirsiniz. Hayaliniz olan mesleği Rusya’da alacağınız harika eğitim sonrasında daha kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Üstelik liseden mezun olur olmaz hemen Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Turizm bölümüne kayıt yaptırabilirsiniz çünkü tek şart lise mezuniyet diplomanızın olması. Pek çok gencimiz daha liseyi bitirmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezleri ile görüşerek geleceklerini planlamaya başlıyorlar.

Eğitim alırken nerede kalacağınızı ya da nasıl yaşayacağınızı merak ediyorsanız bu soruların hepsine Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından cevap bulabilirsiniz bak da yine de şunu söyleyelim ki üniversitenin kendi bünyesinde çok ucuz rakamlara kalabileceğiniz gayet donanımlı tek yada iki kişilik odaları olan 11 adet yurt bulunuyor. Bu yurtların dışında Moskova’da hayat şartları ülkemizde göre oldukça uygun olduğundan ev kiralamak da mümkün. Zaten yurtlar ile Moskova arasında metro ulaşımı olduğu için hiç zorlanmadan şehir hayatında da vakit buldukça zaman geçirebilirsiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Turizm bölümü öğrencileri üniversitenin sağladığı staj imkânlarından da yararlanmaktadır. Sizlere verilen teorik derslerin hepsi uygulamalı olarak da üniversite sayesinde sizlere sunulmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!