Reklamcılık 4 Yıl 5650 Dolar

Son yılların en popüler meslekleri arasında bulunan Reklamcılık gençlerin yoğun ilgisini gördüğü için üniversite sınavlarında yüksek puan almak...

İçindekiler

Reklamcılık 4 Yıl 5650 Dolar

Son yılların en popüler meslekleri arasında bulunan Reklamcılık gençlerin yoğun ilgisini gördüğü için üniversite sınavlarında yüksek puan almak gerekiyor. Bu alanda kariyer yapmak isteyen gençler elbette iyi bir üniversiteden mezun olduklarında çalışma koşulları çok daha iyi oluyor. Artık sadece okunan bölüm değil mezun olunan üniversitenin ismi de bir hayli önem taşıyor. Bu yüzden yurtdışında eğitim almak gençlerin iş hayatına çok daha avantajlı şekilde başlamalarına sebep oluyor. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Reklamcılık bölümü öğrencileri arasına girebilmeniz artık hayal değil. Yurtdışında eğitim alabilmek ve bu köklü üniversitenin bir parçası olmak için sadece lise mezunu olmanız yeterli. Üniversite Türk gençlerinden transkript veya lise mezuniyet diploması dışında herhangi bir şey istemiyor.

Sınavsız lisans eğitimi denince gençler ilk başta gerçekten şaşırıyor çünkü sınava girmeye o kadar alışmış oluyorlar ki bu durum onlara rüya gibi geliyor. Oysa Rusya’nın Moskova şehrinde bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Reklamcılık eğitimi almak isteyen bütün öğrencilere kapılarını sınavsız şekilde açıyor. Senelik yalnızca 5650 dolar ödeyen gençlerimiz hem eğitim maliyetleri konusunda sıkıntı çekmiyor, hem de dünyanın ve Avrupa’nın en prestijli üniversitelerinden birinde öğrenci oluyorlar. 10 aylık Rusça dil eğitimi sonrasında 4 senelik Reklamcılık üzerine eğitimler alınıyor. Gençler üniversiteden mezun olduklarında isterlerse lisansüstü programlarını da yerleşebilirler. Ülkenin resmi kültür miraslarından olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi 50 hektarlık kampüsü ile gençlere sayısız faaliyet ve sunuyor.

Üniversite içerisinde bulunan 11 adet yurt son derece modern şekilde donatıldığı için barınacak yer sorununuz da olmayacaktır. Üstelik yurtların fiyatları da bir hayli düşük. Dileyen öğrenciler şehirdeki ucuz kiralık ev imkânlarından rahatlıkla yararlanabilirler. 4 yıllık eğitiminiz boyunca üniversitedeki pek çok kültürel ve sosyal faaliyetin içinde olacaksınız. Sayısız festival, konser ve etkinliğin düzenlendiği Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi gençleri sadece bilimsel olarak eğitmenin yanı sıra kültürel açıdan ve sosyal anlamda da geliştirmeye yönelik bir program uyguluyor. Bu denli yoğun avantaj sunulması nedeniyle dünyanın her yerinden akın akın öğrenciler Rusya2nın en iyi okuluna okumaya geliyor.

İyi bir üniversitede lisans hayatınıza başlayarak kariyer hedeflerinizi doğru şekilde yönetmek istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilirsiniz. Son derece tecrübeli danışmanların her biri alanında uzman kişilerdir. Sizleri doğru şekilde yönlendirecekleri için üniversite ve bölüm hakkında en doğru bilgileri onlardan alabilirsiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Reklamcılık bölümü için gerekli bütün başvuru ve kayıt evraklarınız onlar tarafından yapılacaktır. Danışmanlar gençlerimizin uçak biletinden kalacakları yere kadar her detayla yakından ilgilenerek sorunsuz bir eğitim hayatına kavuşmalarını sağlıyorlar. İçiniz rahat bir şekilde arkanıza yaslanarak kendinizi Eurostar danışmanlarının ellerine bırakın. Sınava girmeden dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde Rusça öğrenerek pek çok avantaj elde edeceğiniz bu eğitimi hemen şimdi başvurun.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!