Eczacılık 5 Yıl 5000 Dolar

Kendi işinizin başında olmak istiyorsanız Eczacılık çok iyi bir seçim olabilir. Hem ülkemizde hem de dünyanın diğer ülkelerinde rahatlıkla çalışabileceğiniz...

İçindekiler

Eczacılık 5 Yıl 5000 Dolar

Kendi işinizin başında olmak istiyorsanız Eczacılık çok iyi bir seçim olabilir. Hem ülkemizde hem de dünyanın diğer ülkelerinde rahatlıkla çalışabileceğiniz bu mesleğin geliri tamamen size bağlı olacağı için son derece keyiflidir. Gençlerimiz ilaç firmalarında iş bulabilir yahut pek çok fabrikada çalışabilirler. Dünyanın ilaç endüstrisi alanında en çok istihdam ettiği meslek gruplarından biri Eczacılık olduğu için siz de üniversite eğitiminizi bu bölümde öğrenci olarak tamamlayabilirsiniz. Eğer puanlar çok yüksek ve sınav stresi yaşamaktan bıktım diyorsanız Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Eczacılık bölümüne kayıt yaptırabilirsiniz. Hem yurtdışında okuyacak, hem de sınavsız başvuru yapacaksınız. Bu nasıl oluyor diye merak edenlere hemen söyleyelim ki üniversite Türk gençlerine herhangi bir sınav şartı getirmiyor.

Alanında son derece bilgili ve uygulama açısından yüksek bir performansa sahip olan akademik kadrosu ile sizleri bekleyen Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi başvurularını kaçırmayın. Bir yıl Rusça hazırlık eğitimi alacağınız Eczacılık bölümü öğrencisi olduğunuzda yabancı dilinizi geliştirip alanınızdaki hakimiyetinizi artıracaksınız. Moskova şehrinde bulunan bir üniversitede okuyacağınız için hem boş zamanlarınızda gezilecek yerler hem de etkinlikler anlamında çok keyifli bir öğrencilik geçirebilirsiniz. Sağlık sektöründe yer almak ve eczacı olarak dünyanın her yerinde iş bulmak istiyorsanız sadece lise mezuniyet diplomanızla lisans eğitimi için başvurabilirsiniz. Herhangi bir dil sınavına girmeyeceğiniz gibi başka bir taban puan uygulaması da yoktur.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Eczacılık bölümü için senelik sadece 5000 dolar ödemeniz yeterli. Bu harç bedeli böyle önemli bir bölümde okumak için oldukça düşük bir rakamdır. Hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz adına hem dünyanın en iyi üniversitesinde okuyacak hem de çifte diploma sahibi olacaksınız. Üniversitenin sosyal imkanları bir hayli fazladır. Tam donanımlı eğitimciler tarafından alacağınız derslere 216 profesör girmektedir. Toplam 17 fakültesi bulunan okulun 2799 öğretim görevlisi vardır. Eczacılık bölümünü bitirdikten sonra dilerseniz yüksek lisans ve doktora programları ile eğitim hayatınıza devam edip akademik bir kariyer de yapabilirsiniz.

Senede sadece beş bin dolar harç ücreti ödeyerek dünyanın en iyi üniversitelerinden olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi kampüsündeki 11 yurttan birinde konaklayabilirsiniz. Metro ile şehir ulaşımı olan yurtlar son derece teknolojik donanımlara sahiptir. Moskova’da okuyacağınız için isterseniz şehir merkezindeki kiralık evleri de değerlendirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gidip çift diploma imkanı veren prestijli üniversite sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 30.000 üstünde öğrencinin eğitim aldığı bir ortamda bulunmak size de çok uluslu bir kültür aşılayacaktır Yaşam giderleri son derece düşüktür. Üniversite hakkındaki bütün bilgileri Eurostar ofislerinden öğrenebilirsiniz. Geleceğiniz için en doğru adımları danışmanlarımız ile görüşerek atabilirsiniz. Sosyal imkanları fazla, sınav şartı olmayan şahane bir üniversiteden mezun olup alanınızda en iyi kariyeri yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!