Uluslararası Hukuk 4 Yıl 5.500 Dolar

Hukuk bütün dünya için gereklidir. İnsanın var olduğu her yerde hukuk kuralları işler. Bu açıdan bakıldığında elbette gençlerin bu alanda eğitim...

Uluslararası Hukuk 4 Yıl 5.500 Dolar

Hukuk bütün dünya için gereklidir. İnsanın var olduğu her yerde hukuk kuralları işler. Bu açıdan bakıldığında elbette gençlerin bu alanda eğitim almayı istemeleri gayet doğaldır. Eğer sizin hayalinizde de bu yönde eğitim almak varsa önerimiz daha global düşünmeniz yönündedir. Örneğin Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Uluslararası Hukuk bölümünü seçerseniz dünyanın her yerinde geçerli bir hukukçu olacaksınız. 4 yıllık lisans eğitimi sonrasında verilecek olan prestijli çifte diploma sayesinde ve Uluslararası Hukuk uzmanı olarak son derece rahat bir şekilde iş bulacaksınız. Bölümün eğitim dili Rusçadır. Tabii ki yurt dışından gelen diğer öğrencilerle de İngilizce konusunda pratik yapma imkanı bulacaksınız.

Uluslararası Hukuk bölümünde okuyarak dünyanın bütün ülkelerinde çalışabilirsiniz. Rusya’da son derece prestijli bir okulda bu bölümü okumanın sayısız avantajı vardır. Öncelikle zaten Uluslararası Hukuk öğreneceğiniz için dünyanın pek çok ülkesinde firmalarda iş bulabilirsiniz. Çok ünlü hukuk bürolarında ya da departmanlarında son derece yüksek rakamlara çalışma olanağınız olur. Bu bölümden mezun olan gençlerin çoğu gelecek kaygısı yaşamadan hayatlarını sürdürmektedir. Siz de lise mezunu olur olmaz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek bu kıymetli bölümde öğrenci olabilmek için hemen kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Ülkenin en saygın hukuk insanlarının derslerine girecek ve üniversite sayesinde son derece etkili staj imkanları bulacaksınız. Rusya’nın en yeşil ve en sosyal üniversitelerinden birinde sınavsız bir şekilde lisans eğitiminize başlayabilirsiniz.

Hayallerinize giden yolu kısaltmak ve mesleki anlamda daha yüksek rakamlar kazanacağınız koşulları sağlamak için bu fırsatı mutlaka değerlendirin. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde hayalinizdeki Uluslararası Hukuk bölümünü okuyabilirsiniz. Dünyanın her yerinde uluslararası şirketlerin hukuk bölümlerinde görev alabilirsiniz. Alacağınız çifte diploma ülkemizde YÖK tarafından tanınmaktadır. Türkiye’de çalışmak isteyen gençlerimiz sadece YÖK denklik işlemlerini yaparak ister akademik kariyer yapabilir, isterlerse de kendi hukuk bürolarını açabilirler. Çalışma koşullarını tamamen kendiniz belirleyeceğiniz bu eğitimde bir yıl Rusça hazırlık göreceksiniz. Üstelik okurken İngilizce pratik yapma şansınız da olacak. Sayısız avantajlarla dolu üniversitenin harç maliyetleri de gerçekten çok düşük çünkü yılda sadece 5.500 dolar harç bedeli ödeyerek bu mükemmel eğitimi alabilirsiniz.

Ülkemizde yurtdışındaki eğitim imkânlarını öğrenmek ve bilgi almak isteyen gençlerin ilk başvurduğu adres Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olduğu için size en yakın ofise de gidebilirsiniz. Danışmanlar gençlerin eğitim süreçlerini daha en başından mükemmel şekilde yönetirler. Alanlarında her biri uzman olan danışmanlarımız sayesinde geç kalmadan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Uluslararası Hukuk bölümüne yaptıracağınız kayıtla ilgili evrak temini ya da tercümelerin hepsi yine danışmanlar tarafından tamamlanacaktır. Ucuz uçak bileti bulmak, yurt ya da kiralık evde konaklamanızı sağlamak yahut üniversite eğitiminiz ile alakalı konularla ilgilenmek yine danışmanlarınızın vereceği hizmetler arasında olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!