Matematik 4 Yıl 3500 Dolar

Hayalinizde Matematik üzerine eğitim almak istiyor ve bu lisans eğitimini hangi üniversitede alacağınıza karar veremiyorsanız yurtdışı seçeneklerini...

İçindekiler

Matematik 4 Yıl 3500 Dolar

Hayalinizde Matematik üzerine eğitim almak istiyor ve bu lisans eğitimini hangi üniversitede alacağınıza karar veremiyorsanız yurtdışı seçeneklerini değerlendirmemiz lazım. Mezun olduktan hemen sonra kolay bir şekilde iş kurmanın ve yüksek maaş almanın önemi oldukça büyük. Seçeceğiniz üniversitenin size sunacağı imkânlar da elbette bu tercihi belirlemede önemli bir rol oynayacaktır. Sevmediğiniz için ya da sınavlardaki puanınız yetmediğinden istemediğiniz bir bölümde okumak zorunda değilsiniz. Artık Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisi olabilir ve hiçbir sınava girmeden yurtdışında eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Her öğrenciye iyi imkanlar sunan, dünya ölçeğinde gelişmiş standartlara sahip okul sayesinde çifte diploma alarak mezun olabilirsiniz.

Matematik alanında isim yapmış sayısız bilim adamının yer aldığı üniversitenin bilime verdiği değer oldukça yüksektir. Üniversite teknolojik olarak kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Üniversite bütün kampüs olanakları gençlerin daha iyi eğitim alabilmeleri için hazırlamakta ve böylece verdiği eğitim standardını her an daha da yukarı çıkarmaktadır. Matematik bölümünden mezun olan öğrenciler finans, bilgisayar, istatistik ya da mühendislik gibi alanlarda çok rahat bir şekilde iş bulabilirler. Eğitimler sırasında teorik matematik bilginizi geliştireceğiniz gibi uygulamalı matematik kombinasyonları sayesinde yetişmiş bir iş gücü olacaksınız. Senede 3500 dolar olan harç bedeli yurt dışında okuma hayalinizi destekleyecek kadar cüzi bir rakamdır.

Sadece bilimsel olarak değil gündelik hayatta da her zaman karşımıza çıkan Matematik üniversite lisans bölümleri içinde en popüler olanlardan bir tanesidir. Bu bölümde okuyan gençlerimiz bir yıllık Rusça hazırlık ardından 4 sene lisans eğitimi alırlar. Finansal analizci ya da araştırmacı olarak çalışabileceğiniz gibi mezun olduktan sonra istatistikçi yahut sistem analisti olarak da dünyanın her yerinde iş bulabilirsiniz. Özellikle ana diliniz gibi Rusça konuşacağınız için tercih edilen biri haline geleceksiniz. Her yıl Türk öğrencilerinin yoğun bir şekilde başvuruda bulunduğu Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisi olmak için lise mezunu olmak gerekiyor. Bunun dışında gençlerin herhangi bir sınava girmesine gerek yok ve aynı zamanda uygulanan bir baraj sistemi de yoktur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkıyla siz de dünyanın her yerinde eğitim alan Türk gençlerinin sahip olduğu bu şansa ortak olabilirsiniz. Yazılım geliştirme konusunda gelişiminizi sağlayacak olan Matematik bölümü uluslararası araştırma imkânına sahip bir üniversitede okumanın avantajıyla size harika bir geleceğin kapılarını açacak. Eurostar danışmanlık ofislerine gittiğinizde bölümle alakalı her türlü bilgiyi elde edebilirsiniz. Farklı kariyer imkanlarının sunulduğu üniversitede yurt imkanları da bulunmaktadır. Moskova içinde yer alması nedeniyle pek çok festivale ve öğrenci etkinliklerine kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Hayat standartlarının öğrenciler için çok uygun olduğu Rusya’da siz de kendi geleceğinizi inşa edebilir ve bunun için Eurostar danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Başvuru tarihlerini geçirmeden kayıt yaptırabilmek için size en yakın ofislere gidebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!