Dilbilimi 4 Yıl 5650 Dolar

Üniversite eğitimi tek başına yeterli olmuyor çünkü gençlerimiz kendilerini pek çok açıdan donatmak zorundalar. Artık dünyanın hemen her yerinde iş...

İçindekiler

Dilbilimi 4 Yıl 5650 Dolar

Üniversite eğitimi tek başına yeterli olmuyor çünkü gençlerimiz kendilerini pek çok açıdan donatmak zorundalar. Artık dünyanın hemen her yerinde iş gücü seçimi yapılırken kendisini geliştirmiş, yabancı dil konusunda birden fazla seçeneği olan ve iyi eğitim almış kişiler tercih ediliyorlar. Ülkemizde ya da yurtdışından çalışmak isteyen gençlerin dil eğitimlerine önem vermeleri gerekiyor. Kendinizi bu yönde geliştirerek iştahınızı büyütmek ve daha çok tercih edilebilir bir iş gücü olmak açısından mutlaka yurtdışı lisans eğitimi konusunda araştırma yapmanız lazım. Size önerimiz Rusya’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Dil Bilimi bölümü tercihinde bulunmanızdır. Böylece hem hazırlık aşamasında Rusça öğrenecek, hem de lisans eğitimi sırasında Dil Bilimi konusunda kendinizi geliştireceksiniz.

Dünyanın en iyi ilk 1000 üniversite sıralamasında bulunan bu eğitim kurumu sayesinde çifte diploma alacaksınız. Ülkemizde YÖK tarafından tanınan ve dünyanın her yerinde iş bulmanızı kolaylaştıran diplomanın avantajı ve okuduğunuz Dil Bilimi bölümü sayesinde kariyerinize rahatlıkla odaklanabilirsiniz. 4 yıl lisans, 1 yıl da hazırlık eğitimi sayesinde ana diliniz gibi Rusça konuşacaksınız. Senelik sadece 5650 Dolar gibi çok uygun bir rakama harç ödeyerek hayalini kurduğunuz eğitimi alabilirsiniz. Harç ücretini tek seferde ödeyebileceğiniz gibi dilerseniz üniversitenin sağladı 2 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi gençlerimize yurtdışında bu önemli eğitimi alabilmek için sadece lise mezunu olma şartı koyuyor. Doğal olarak liseden mezun olur olmaz da mezuniyet belgenizle başvuruda bulunabiliyorsunuz. Kayıt işlemleri ve gerekli evrakların temini için bu süreyi kaçırmamanızı öneririz.

Üniversite yılları her genç için son derece önemlidir. Sadece lisans alanında eğitim almak değil gençlerin aynı zamanda sosyal ve kültürel açıdan da kendini geliştirmesi gerekir. Moskova’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi gençlere teorik ve uygulamalı eğitimler verirken onların sosyal yönlerini geliştirmeye de önem veriyor. Son derece renkli ve eğlenceli bir kampüs hayatına sahip olacağınız lisans eğitiminizde pek çok festival, öğrenci kulüplerinin hazırladığı etkinlikler veya tiyatro gibi kültür sanat etkinlikleri içinde bulunabilirsiniz. Kendinizi her yönden geliştireceğiniz bu eğitim sayesinde öğrencilik hayatınız unutulmaz geçecektir.

Senelik 5650 Dolar harç bedeli ve çok ucuza konaklayabileceğiniz son derece donanımlı yurtlar sayesinde maddi açıdan zorluk çekmeden eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Moskova’da ev kiralamak da oldukça kolay olduğu için ucuz rakamlara ev bulabilirsiniz. Ulaşım ya da yeme içme gibi konular canınızı sıkmasın çünkü ülkemizden çok daha uygun rakamlara eğitiminizi sürdürebileceksiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde bütün evrak işleriniz hallolacak ve kayıt işlemleriniz tamamlanırken siz sadece eğitiminize odaklanacaksınız. Türkiye’ye sık sık uçak seferleri olan Moskova’da öğrenci olmanın sayısız avantajı vardır. Eğer bu avantajları kullanmak ve başvuru süresi dolmadan kayıt yaptırmak istiyorsanız size en yakın Eurostar danışmanlık merkezlerine giderek gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!