Devlet Ve Belediye Yönetimi 4 Yıl 3200 Dolar

Dünyanın neresine giderseniz gidin Devlet ve Belediye Yönetimi konusunda çalışan kişilere rastlarsınız. Tabii ki ülkemizde de son derece önemli iş sahasına...

Devlet Ve Belediye Yönetimi 4 Yıl 3200 Dolar

Dünyanın neresine giderseniz gidin Devlet ve Belediye Yönetimi konusunda çalışan kişilere rastlarsınız. Tabii ki ülkemizde de son derece önemli iş sahasına sahip bu alanda eğitim almak geleceğe yatırım yapmak anlamına geliyor. Rakiplerine fark atmak ve aldığı eğitim sayesinde daha yüksek rakamlara iş bulmak isteyen Türk gençleri Devlet ve Belediye Yönetimi bölümünde okumak için Rusya’nın Moskova şehrinde bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi’ni tercih ediyor. Senelik 3200 dolar ödeyerek bu bölümde öğrenim gören gençler ucuz eğitim maliyetleri sayesinde rahat ediyorlar. 1 yıl Rusça hazırlık okudukları için ana dilleri gibi yabancı dil konuşan gençlerimiz daha sonra 4 yıllık lisans eğitimlerine devam ediyorlar.

Global dünyanın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve eğitim müfredatı sürekli güncellenerek gençlerin kendilerini donanımı bir şekilde yetiştirmelerine olanak sağlanıyor. Teorik derslerin sağlamlığı ve zengin müfredatı ile verilen eğitimlerde ülkenin en saygın yöneticileri de yer alıyor. Devlet ve Belediye Yönetimi alanında 4 yıllık lisans eğitimi görerek ülkemizde de rahatlıkla yerel yönetimlerde söz sahibi olan biri haline gelebilirsiniz. Üstelik üniversiteden mezun olduğunuzda alacağınız çifte diploma dünyanın her yerinde geçerli olacağı için hayallerinizi Türkiye ya da Rusya ile sınırlamak zorunda değilsiniz. İstediğiniz ülkede hem yabancı dil eğitiminiz, hem de aldığınız prestijli diploma sayesinde yüksek maaşlar ile çalışma olanağı elde edeceksiniz.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Devlet ve Belediye Yönetimi bölümü öğrencisi olmak için lise diplomanız yeterli. Sadece transkript belgeleri ile bile başvuran öğrenciler kolaylıkla kayıt işlemlerini yaptırmaktadır. Elbette gerekli yazışmalar ve tercüme edilmesi gereken evraklar nedeniyle bu konuda profesyonel yardım almanız lehinize olacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tam da bu noktada gençlerin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Alanında en yetkin kişilerle çalışan firma sayesinde yurtdışı eğitiminizi sorunsuz bir şekilde başlatabilirsiniz. Ucuz uçak bileti temin etmekte yahut bakanlıklarla alakalı resmi yazışmalarda danışmanlarınız size her türlü desteği verecektir. Ailenizle veya kendi başınıza giderek hem üniversite hem de bölümle alakalı konularda aklınıza takılan soruları yöneltebilir ve eğitim hayatınızda sorunsuz bir başlangıç yapmış olursunuz.

1960 yılında 50 hektarlık geniş bir arazi üzerine kurulmuş olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Türk gençlerinin olduğu kadar yurt dışında bulunan pek çok farklı gencin da hayalini süslüyor. Her yıl başvuru süreleri başlar başlamaz dolan üniversitede Devlet ve Belediye Yönetimi lisans bölümlerine yoğun bir talep vardır. Çok kültürlü bir ortamda sayısız festival ve öğrenci etkinliği içerisinde yer alarak geçireceğinize öğrencilik döneminde isterseniz üniversite kampüsünde bulunan yurt binalarında konaklayabilirsiniz. Moskova’nın öğrenciler açısından oldukça ekonomik bir şehir olması elbette ucuz ev kiraları konusunda da yüz güldürüyor. Yeme içme ve ulaşım gibi maliyetlerin de düşük olması yüzünden eğitiminizden arta kalan zamanlarda ülkenin tarihi ve kültürel zenginliğini keşfedebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!