Veterinerlik (i̇ngilizce) 5 Yıl 4500 Dolar

Rusya'da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi 17 fakülteye sahip toplamda 2800 öğretim görevlisi ile eğitim vermektedir. Üniversite bünyesinde216 profesör halihazırda öğrencilerin...

Veterinerlik (i̇ngilizce) 5 Yıl 4500 Dolar

Rusya’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi 17 fakülteye sahip toplamda 2800 öğretim görevlisi ile eğitim vermektedir. Üniversite bünyesinde 216 profesör halihazırda öğrencilerin derslerine girmektedir. Toplam 486 lisans programı olan üniversitenin 76 yüksek lisans ve 166 uzmanlık programı olduğu için gençler sadece lisans eğitimi için değil daha sonrasında akademik kariyer yapmak için de bu eğitim kurumunu tercih etmektedir. Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunması nedeniyle sosyal ve kültürel anlamda kendini geliştiren gençler aldıkları iyi eğitimler sayesinde mezun olduklarında çok iyi işler bulmaktadır. Veterinerlik (İngilizce) bölümünde okumak isteyen gençler ilk tercih olarak sınavsız, sadece lise diploması ile Türk gençlerini kabul eden Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi’nin tercih ediyorlar.

Ülkemizde bir hayli yüksek puanları sahip olan Veterinerlik (İngilizce) bölümü elbette İngilizce okunduğunda çok daha büyük bir avantaj sağlamaktadır. Hem Rusya’da okuyup Rusça öğrenecek, hem de bir yıl İngilizce hazırlık eğitimi alarak toplamda 6 yıl boyunca hem 2 dil öğrenmiş hem de dünya standartlarında bir lisans programından mezun olmuş olacaksınız. Üstelik bu yüksek standartlardaki eğitimi alabilmek için senede sadece 4500 dolar gibi bir hayli düşük harç bedeli ödemeniz yeterli. Dünyanın en iyi ilk 1000 üniversitesi arasında yer alan bir üniversitede okumanın yanında mezun olan gençlerimiz çifte diploma almaktadır. YÖK denkliği ile alakalı hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır zira mezun olan gençlerimiz hemen Türkiye’de denklik başvurusu yaparak mesleklerini icra edebilir konuma gelmektedirler.

Bilimsel eğitimi benimseyen ve yüksek standartlardaki müfredatı ile gençlerin iş konusunda yetişmiş bireyler olarak mezun olmasını sağlayan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde siz de artık Veterinerlik (İngilizce) bölümünden mezun olabilirsiniz. Yabancı dil bilginizi katılacağınız büyük projeler sayesinde geliştirebilir ve Rusya’da okuyacağınız için Rusçanızı da iyi hale getirebilirsiniz. 2 dil birden öğrenerek mezun olacağınız Veterinerlik bölümü sayesinde ülkemizde ya da Rusya’da kolaylıkla iş bulacağınız gibi isterseniz Avrupa’da da rahatlıkla çalışabilirsiniz. Uluslararası standartlarda verilen eğitimler toplamda 5 yıldır. Ekstra bir yıl da İngilizce hazırlık eğitimi alacaksınız. Tüm bu eğitimlerin ücreti senelik sadece 4500 dolar olduğu için maddi anlamda ailenize külfet çıkartmadan kolaylıkla öğrencilik hayatınızı sürdürürsünüz.

Düzenli bir şehir yapısına sahip olan Moskova’da öğrenci olduğunuzda ulaşım giderleriniz de gayet düşük olacaktır. Yeme içme ve barınma konusunda çok yüksek rakamlar ödemeden hayat standardınızı yüksek kalitede sürdürebilirsiniz. Üniversitenin kampüsünde bulunan yurtlardan yararlanabilir ve sosyal anlamda vakit buldukça şehirdeki her türlü kültürel etkinliğe katılabilirsiniz. Ülkemizde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile işbirliği içinde olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde artık çok yüksek puanlar almak zorunda kalmadan veterinerlik okuyabilirsiniz. Lisans eğitimini tamamlarken kendinizi hem bilimsel hem de kültürel anlamda donatacağınız bir eğitim olacaktır. Hem kolay hem de son derece eğlenceli bir öğrenci hayatı sizleri bekliyor olacak.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!