Uluslararası İlişkiler 4 Yıllık 5.500 Dolar

Dünyanın en çok tercih edile iş alanlarından biri Uluslararası İlişkiler bölümüdür hiç kuşkusuz. Bu eğitimi alan gençler genellikle dünyadaki tüm...

Uluslararası İlişkiler 4 Yıllık 5.500 Dolar

Dünyanın en çok tercih edile iş alanlarından biri Uluslararası İlişkiler bölümüdür hiç kuşkusuz. Bu eğitimi alan gençler genellikle dünyadaki tüm kamu ve özel kuruluşlarda rahatlıkla iş bulabiliyorlar. .eğer hayalinizde kaymakam yahut vali olmak varsa bu bölümü tercih edebilirsiniz. Üstelik hem ülkemizde, hem de diğer ülkelerde rahatlıkla büyükelçilikler, konsolosluklar bünyesinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Uluslararası ilişkiler okuyan gençlerimiz büyük ölçekli küresel şirketlerde de çalışma imkanı bulmaktadırlar. Böylesine önemli bir bölümde okumak tabii ki pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Bu yüzden alınacak eğitimin kaliteli olması ve sizi rakiplerinizden ayırması gerekiyor. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi size bu fırsatı sınavsız bir şekilde sunuyor.

1960 yılında kurulan ve Rusya’nın başkenti Moskova’da yer alan üniversite Türk gençlerine kapılarını araladığı gibi aynı zamanda sınavsız eğitim hizmeti sunuyor. Yani aklınıza artık sınav stresi gelmeden ya da taban puan uygulaması olmadan Rusya’nın en iyi üniversitelerinden olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. 1 yıllık hazırlık sürecinde Rusça eğitim alacak ve arkasından Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitiminize devam edeceksiniz. Kampüsünde 11 adet yurt bulunan üniversitede gençler için her şey tamamen teknolojik bir altyapıyla düşünülmüş durumdadır. Metro duraklarına oldukça yakın olan yurtlar sayesinde şehir ve okul hayatı arasında zorlanmadan sosyal bir ortam oluşturma şansınız olacak.

Senelik yalnızca 5.500 dolar ödeyerek hayalinizdeki eğitimi almanız gayet kolay olacak. Özellikle dünya çapında bir eğitim alacaksınız ki bu eğitimi senelik 5.500 dolar ödeyerek almak gerçekten hayal gibi bir şey. 30 binin üstünde öğrencinin eğitim aldığı Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi bünyesinde 17 fakülte bulunuyor. Öğrencilere en iyi eğitimi vermek için dünya standartlarını yakalayan üniversitede 2800 civarında öğretim görevlisi ve 216 profesör vardır. Lisans programlarının dışında 76 yüksek lisans ve 166 uzmanlık programı olduğu için Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirince siz de yüksek lisans yapmaya başlayabilirsiniz. Başvuru süreleri boyunca gençlerimize zorluk çıkarmayan, herhangi bir sınav talebinde bulunmayan üniversiteye giriş için lise mezuniyet diplomasına sahip olmanız yeterli.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencisi olduktan sonra mezun olur olmaz çift diploma imkanı elde edeceksiniz. Bu çift diploma avantajı özellikle Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencileri için büyük bir şans demek. Dünyanın pek çok yerindeki üniversiteler ve kurumlarla ortak çalışma grupları ya da ortak eğitim programları var olduğu için üniversite sayesinde kendinizi daha farklı şekillerde geliştirme imkanı bulacaksınız. Ülkemizde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezleri sayesinde zengin kampüs olanakları ve kütüphanesi bulunan, gençlere dünyanın en iyi eğitimlerini sunan üniversitenin bir parçası olacaksınız. Uluslararası İlişkiler eğitimi alabilmek için çok cüzi rakamlarda harç bedeli ödeyip üstelik bir yıl Rusça eğitim aldıktan sonra lisans sürecine başlayarak çalışma hayatınızda çift diploma avantajı ile rüya gibi bir geleceğe sahip olacaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!