İşletme (i̇ngilizce) 4 Yıl 8500 Dolar

Büyük şirketler, fabrikalar ya da kuruluşlar üzerinde etkili olmak, onları yönetmek istiyorsanız İşletme (İngilizce) bölümünde okumanız gerek. Neredeysedünyadaki bütün kuruluşlarda görev alabileceğiniz...

İşletme (i̇ngilizce) 4 Yıl 8500 Dolar

Büyük şirketler, fabrikalar ya da kuruluşlar üzerinde etkili olmak, onları yönetmek istiyorsanız İşletme (İngilizce) bölümünde okumanız gerek. Neredeyse dünyadaki bütün kuruluşlarda görev alabileceğiniz için gerçekten şanslısınız. Bu bölümden mezun olan gençlerin iş sahası o kadar geniş ki işsiz kalmak neredeyse mümkün değil. Özellikle iyi bir üniversiteden mezun olmanın iş bulurken size sağlayacağı avantajları da göz önünde bulundurmanız lazım. Küresel düşünen gençler artık ülke sınırlarının dışına çıkıyorlar. Özellikle Rusya Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi İşletme (İngilizce) bölümü sayesinde gelecekte daha iyi kariyer yapmanın fırsatını yakalıyorlar. Sizlere sınavsız ve herhangi bir taban puanı olmadan doğruca istediğiniz bölümde okuma şansı sunan üniversite başvurularını kaçırmayın.

1960 yılında kurulan bugün 30 binin üstünde öğrenciye ev sahipliği yapan bir üniversitede okumanın verdiği keyfi siz de yaşamalısınız. Dünyanın en iyileri arasında sayılan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi 17 fakülteye sahiptir. Yaklaşık 2800 öğretim görevlisi derslere girmekte ve ile 216 profesörden gençler ders olarak alanlarında uzman kişiler haline gelmektedir. İşletme (İngilizce) bölümünde okuyan gençler dünyanın diğer farklı ülkelerinden aynı eğitimleri almak için gelen gençlerle bir arada vakit geçireceği için yabancı dil pratiği yaparlar. Yüksek seviyede eğitim imkanı sunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sadece lisans değil lisansüstü ya da doktora yapmak isteyen Türk gençlerini de bekliyor.

Eğer bu üniversiteye başvuru yapmak istiyorsanız her şeyden önce bütün işlemlerinizin sorunsuz şekilde yürümesi için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçmelisiniz. Başvuruda gereken evraklar kadar kayıt işleminde temin edilmesi gereken belgeler olacağı için eksiksiz bir şekilde kayıt işleminizin yapılması danışmanlarınızın yardımıyla olacaktır. Sınavsız, hiçbir taban puan uygulaması olmadan ve size çift diploma vererek mezun edecek olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi İşletme (İngilizce) bölümüne kayıt yaptırmakta geç kalmayın. Uluslararası firmalar ile işbirliği halinde olunan üniversite sayesinde bölümünüz ile alakalı staj yapabilirsiniz. Pratik konusunda hiç bir eksiğiniz olmayacağı gibi teorik olarak da dünyanın en iyi eğitimlerinden birini almış olarak mezun olacaksınız.

Zengin kütüphanesi ve kampüs olanakları sayesinde gençlerin sosyal, kültürel anlamda da kendilerini yetiştirmeleri sağlanırken festivaller ve öğrenci etkinlikleri de sürekli düzenlenmektedir. Moskova’da bulunan üniversitenin içinde kalabileceğiniz son derece modern 11 adet yurt vardır. Bu yurtlarda konaklayabilir ve metro ile şehre gidip gelebilirsiniz. Dilerseniz Moskova’da da uygun fiyata ev kiralayıp şehir hayatında kalmayı tercih edebilirsiniz. Senelik yalnızca 8500 dolar harç bedeli vardır. Gençler Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi İşletme bölümü harç bedelini 2 taksitle ya da peşin olarak ödeyebilirler. Bölümün eğitim dili İngilizcedir. Gençler lisans eğitiminden önce bir yıl İngilizce hazırlık almaktadırlar. Elbette anadilleri gibi İngilizce konuşacak seviyeye gelirken Rusça da öğrenecekleri için mezun olduklarında hem çift diploma hem de çift dil sahibi olacaklar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!