İşletme 4 Yıl 5200 Dolar

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi İşletme lisans programı sayesinde pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünü karşılayacak donanımda...

İçindekiler

İşletme 4 Yıl 5200 Dolar

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi İşletme lisans programı sayesinde pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünü karşılayacak donanımda öğrenciler yetiştiriyor. Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunan üniversite en iyi standartlarda son derece kaliteli ve saygın akademisyenlerin derslere girmesi ile adından söz ettiriyor. Bu bölümden mezun öğrenciler sayısız sektörde çok rahat iş bulmakta, aynı zamanda iş dünyasının taleplerini karşılayacak kadar eğitim almaktadırlar. Alanlarında yetkin ve uzman kişilerden ders alan gençler aynı zamanda bir yıl Rusça hazırlık eğitimi alarak yabancı dil bilgilerini geliştiriyorlar ve böylece İşletme mezun olduklarında daha çok tercih ediliyorlar. Bölümün yıllık harç bedeli sadece 5200 dolardır. Diğer ülkelerle ve aynı ayardaki üniversitelerle kıyaslandığı zaman bu rakam son derece düşüktür.

Türk gençliği de Rusya’da öğrenim görmek istedikleri takdirde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezlerine giderek her türlü işlemlerini başlatabilirler. Sadece lisans değil, lisansüstü ve doktora programlarına dahil olmak isteyenler de yine Eurostar profesyonel danışmanlık hizmetinden yararlanabilirler. Başvuru ve kayıt işlemleri konusunda gençlere sorunsuz bir hizmet sunan danışmanlar sayesinde üniversite hakkında bilgi alabilir ve İşletme mezunu olduğunuzda nasıl iş bulacağınız hakkında da detaylı bilgiler alabilirsiniz. 4 yıllık lisans eğitimi sonrasında çift diploma alacağınız için İşletme bölümü okuduktan hemen sonra ülkemizde ya da Avrupa’daki herhangi bir ülkede iş başvurularında bulunabilirsiniz.

Gençlere sunulan ayrıcalıklı eğitim fırsatlarının en önemlisi hiç kuşku yok ki sınavsız lisans eğitimidir. Ülkemizde sürekli sınava girmeye alışmış gençlerimiz lise diplomaları ile yurtdışında okuyabileceklerini öğrendiklerinde gerçekten şaşırıyorlar. Artık sadece lise mezuniyet belgesi ile yurt dışında 4 yıllık İşletme bölümü okuyabilirsiniz. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi dünyanın her yerinden gelen sayısız öğrenciye kucak açtığı gibi Türk öğrenciler için de belli kontenjanlar ayırmaktadır. Senelik yalnızca 5200 dolar harç bedeli ile bu ayrıcalıklı eğitim fırsatından yararlanabilirsiniz. Dünya standartlarındaki kaliteli eğitimler ülkenin en iyi akademisyenleri tarafından verilir. Bölümden mezun olan gençler karmaşık görünen her türlü iş problemlerin üstesinden en hızlı şekilde gelmektedirler. Becerilerinizi ve bilginizi alacağınıza eğitimlerle çok daha üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

İşletme bölümünde okumak isteyen gençlerin Rusya’daki ilk tercihleri genellikle Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi oluyor. Ülkenin 1960 yılı itibariyle en prestijli okullarından biri olmasının yanı sıra kültür ve sosyal faaliyetler açısından da gençlere sayısız imkanlar sunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzman kadrosu sayesinde sizlere bu bölümün bitirerek yüksek maaş kazanabilme olanaklarında da yardımcı oluyor. Vize işlemleri, uçak bileti, konaklama gibi pek çok konuda danışmanlık hizmeti veren firma sayesinde başvuru ve kayıt işlemleriniz hiçbir sıkıntı olmadan tamamlanacaktır. Lise diplomanızı alarak size en yakın Eurostar merkezine gidebilirsiniz. Böylece sene kavga etmeden 10 ay Rusça hazırlık alacağınız ve 4 yıl lisans okuyacağınız İşletme bölümüne kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!