İnşaat Mühendisliği 4 Yıllık 4750 Dolar

Dünya yoğun bir yapılaşma içerisinde olduğu için bu yapılaşmaya yönelik alanında en iyilerle çalışmak isteyen pek çok ülke var. Gençlerimiz artıkkariyer hedeflerini ulusal değil...

İnşaat Mühendisliği 4 Yıllık 4750 Dolar

Dünya yoğun bir yapılaşma içerisinde olduğu için bu yapılaşmaya yönelik alanında en iyilerle çalışmak isteyen pek çok ülke var. Gençlerimiz artık kariyer hedeflerini ulusal değil uluslararası platformlarda gerçekleştirmek istiyorlar. Dünyanın küreselleşmesi ve inşaat sektörünün hız kesmeden yola devam etmesi nedeniyle İnşaat Mühendisliği bölümleri neredeyse dünyanın en popüler bölümlerini geride bırakmaya başladı. Puanları bir hayli yüksek olan bölüm ülkemizde gençlerin en çok çalışmak istediği alanların başında geliyor. Özellikle yurtdışında lisans eğitimi almak isteyenler de yine bu alanda çalışmak için tüm fırsatları değerlendiriyorlar. Rusya Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi köklü ve saygın eğitimi sayesinde dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapıyor. 1960 yılından itibaren ülkenin en iyi akademisyenleri ile çalışan üniversitede siz de öğrenci olabilirsiniz.

Rusça ve İngilizce eğitimler verilen okulda lisans programlarının dışında lisansüstü ve doktora programları da bulunuyor. 30 binin üzerinde öğrencinin hala eğitim aldığı okulun harç maliyetleri son derece caziptir. Özellikle İnşaat Mühendisliği bölümünde okumak isteyenler senelik sadece 4750 Dolara neredeyse hayallerini gerçekleştirecek dünya standardında bir eğitime kavuşuyorlar. 480 lisans bölümü bulunan üniversite 50 hektarlık dev bir arazide kurulmuştur. 11 adet yurt binası bulunuyor. Gençler yurtlarda son derece ucuz rakamları konaklayarak metro sayesinde şehirle iletişimlerini koparmadan hayatlarını sürdürüyorlar. Teorik ve pratik eğitimlerin verildiği İnşaat Mühendisliği bölümünde gençlere staj imkanı da sunuluyor.

Geniş kütüphanesi sosyal imkanları ve pek çok araştırma merkezi olması nedeniyle alacağınız eğitimde hiçbir eksik kalmayacaktır. Sadece lise diplomanızla Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde öğrenci olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için siz de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezleri ile görüşün. 4 yıllık lisans eğitiminden hemen önce bir yıl boyunca ya Rusça ders alacaksınız. Gerek hazırlık dersleri, müfredatı gerekse akademik personelin alanında uzman olması yüzünden ana diliniz gibi Rusça konuşmaya başlayacaksınız. Rakiplerinize fark atmak istiyorsanız ve mezun olduğunuzda İnşaat Mühendisi olarak dünyanın her yerinde iş bulmayı arzu ediyorsanız bu fırsat tam da size göre.

Konforlu bir ortamda alacağınız lisans eğitimleri ve öğrencilerin son derece cüzi rakamlar ödeyerek konaklama imkanı bulması elbette hem gençleri, hem de ailelerini sevindiriyor. Pek çok spor alanlarının bulunduğu üniversitede zengin bir öğrenci yaşamı vardır. Festivallerin, renkli kültürel etkinliklerin sıkça düzenlendiği Halkların Dostluğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği alanında öğrenci olmak son derece kolay. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde eğlencenin merkezi olan Moskova’da sizde lisans eğitiminize başlayacaksınız. Rusya’da, hatta Türkiye’de ve diğer ülkelerde kolaylıkla iş bulmanızı sağlayacak çifte diplomaya sahip olacaksınız. Aldığınız diplomayı ülkemizde YÖK denklik sınavına girerek hemen değerlendirebilir ve kariyerinize yüksek bir noktadan başlangıç yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların yanıtları danışmanlarımız tarafından sizlere verilecek ve her konuda destek göreceksiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!