Gümrük İşletme 4 Yıl 4200 Dolar

İyi gelir getiren işler ile alakalı meslekler hakkında bilgi almak istiyorsanız bunu mutlaka lisans eğitiminizden önce yapmanız lazım. Eğer gelecektepara sıkıntısı çekmeden hem...

Gümrük İşletme 4 Yıl 4200 Dolar

İyi gelir getiren işler ile alakalı meslekler hakkında bilgi almak istiyorsanız bunu mutlaka lisans eğitiminizden önce yapmanız lazım. Eğer gelecekte para sıkıntısı çekmeden hem kariyer yapıp hem de iyi ücretli işlerde çalışmak istiyorsanız yurtdışı eğitim olanaklarını da araştırmalısınız. Size tavsiyemiz günümüzde en çok kazandıran mesleklerden olan Gümrük İşletme bölümünde öğrenci olmanızdır. Bu alanda eğitim almak için sınavlara girmenize gerek yok üstelik yurtdışında sınavsız bir şekilde eğitim alabilirsiniz. Dünyanın en iyi ilk 1000 üniversite sıralamasında bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sizlere sınavsız eğitimin kapısını açıyor. Bu bölümde okuyarak hayallerinizi hiç ertelemeden ve vakit kaybı yaşamadan son derece kaliteli bir öğrenim hayatına kavuşacaksınız.

Gümrük İşletme bölümlerinde okuyan gençler havaalanları ya da limanlar gibi lojistik alanlarda rahatlıkla iş bulabilirler. Dünyanın bütün ülkelerinde var olan gümrük bölgelerinde iş bulabilmenizi sağlayacak olan Rudn Halkların Dostluğu üÜniversitesi sayesinde iş kaygınız ortadan kalkacak. Üniversite eğitiminizde Rusça hazırlık süreciniz yaklaşık 10 ay olacaktır. Daha sonrasında 4 yıllık lisans programı ile birlikte mezun olduğunuzda çok iyi derecede Rusça konuşacaksınız. Üniversitenin sosyal ortamı ve diğer ülkelerden gelen öğrenciler nedeniyle ikinci bir dil olarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Böylece Rusya, Türkiye ve diğer dünya ülkelerinin bütün gümrük alanlarında dil avantajını kullanarak çok rahat yüksek ücretlerde iş bulabileceksiniz.

Moskova’da bulunan ve 1960 yılında kurulan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi yeşil doğasıyla da gençlerimizi büyülüyor. 50 hektarlık kampüsün doğal güzelliğinin yanı sıra gençlere sayısız sportif ve kültürel faaliyetler sunulması da ayrı bir avantaj. 4 yıllık Gümrük İşletme bölümünde okurken kendinizi bilimsel olarak geliştirecek, aynı zamanda da kültürel faaliyetler sayesinde sosyal gelişiminizi de tamamlayacaksınız. Senelik yalnızca 4200 dolar gibi son derece uygun bir rakama hayalinizdeki mesleğe yönelik eğitim alabilirsiniz. 30000 civarında öğrencinin eğitim gördüğü okulun başvuruları çok kısa sürede dolduğu için bu süreleri geçirmeden işlemlerinizi başlatmanızı öneririz. Türk öğrencilerinin yoğun ilgisi olduğu kadar dünyanın her yerinden talep alan bir eğitim kurumu olduğunun altını çizelim.

Üniversite sınavları artık kabusunuz olmasın. Puan hesaplamayı bir kenara bırakıp zamanınızı eğitiminize ayırın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde yurt dışında okuma hayaliniz gerçek olacak. Gözünüzde büyüttüğünüz ve çok yüksek rakamlar ödeyeceğinizi düşündüğünüz bu eğitim şansını kullandığınızda her şeyin çok kolay olacağını göreceksiniz. Senelik 4200 dolar ödeyerek Gümrük İşletme bölümünde öğrenci olacak ve mezun olduğunuzda çifte diploma alacaksınız. Ülkemizde YÖK denkliği başvurusu yapıldığında diplomanız geçerli olacağı için Türkiye gümrüklerinde de rahatlıkla iş bulacaksınız. Öğrendiğiniz Rusça en büyük avantajlarından biri olacaktır. Tüm bunlara sahip olabilmek için Eurostar ofislerine gidip hem bölüm hakkında bilgi alabilir, hem de sorunsuz bir şekilde kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!