Genel Tıp (i̇ngilizce)6 Yıl9500$

Tıp eğitimi tüm dünyada gençler için ilk sıralarda gelir. Eğitimin zorluğu bir yana, son derece prestijli, kutsal bir meslektir. Dünyanın her yerindehekim olarak yahut...

Genel Tıp (i̇ngilizce)6 Yıl9500$

Tıp eğitimi tüm dünyada gençler için ilk sıralarda gelir. Eğitimin zorluğu bir yana, son derece prestijli, kutsal bir meslektir. Dünyanın her yerinde hekim olarak yahut bilim insanı vasfıyla iş bulabileceğiniz bu bölümde okumak için artık üniversite sınavlarına girmeye mahkum değilsiniz. Son derece yüksek puanlarla gençlerimizi alan okulların dışında artık siz de yurt dışı seçeneklerinizi kullanabilirsiniz. Gençlerimiz artık sınavlara girmek yerine yurt dışında okuyarak hayallerine daha kısa sürede, üstelik çok daha avantajlı şekilde kavuşuyorlar. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Genel Tıp ( İngilizce) okuyarak hayallerinize kavuşun. İngilizce alacağınız bu eğitim sayesinde hangi ülke olursa olsun çalışmakta asla zorluk çekmeyeceksiniz. Üstelik Rusya’da okuyacağınız için Rusça da öğreneceğinizden ekstra avantajlı olacaksınız.

Rudn Halkların Üniversitesi Genel Tıp (İngilizce) bölümü okuyan gençler çifte diploma şansını da elde etmiş olacaklar. Mezun olduğunuzda siz de alacağınız bu çift diploma avantajı ve mezuniyet belgenizin prestiji sayesinde hayatınızdan kariyer derdi olmadan doğrudan hekimliğe başlayabilirsiniz. Dünyanın en iyi hastaneleri, klinikleri veya laboratuvarlarında çalışabilir, isterseniz sadece özel muayenehane açarak da hekimlik görevinizi sürdürebilirsiniz. 1 yıl boyunca alacağınız İngilizce hazırlık ile toplam7 yıl sürfen eğitiminizde lise diplomanızla başvuracağınız için başka sene kaybı da yaşamazsınız. Ülkemizdeki sınav sistemlerine kapılmadan, gecenizi gündüzünüzü kaybetmeden doğrudan istediğiniz bölüme kayıt yaptırabileceksiniz. Ülkenin en iyi hekimleri, bilim insanları ve akademisyenlerinden dersler alacaksınız.

Herhangi bir sınava girmeden, üstelik lise diplomasıyla tıp okuyacağınızı birisi size söylese muhtemelen şaka yapıyor zannedebilirsiniz. Oysa Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile gayet ciddi bir şekilde Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi’nde gönlünüzdekinden de yüksek kalitede tıp eğitimi alabilirsiniz. Hangi branşta olursa olsun kendinizi en iyi şekilde eğiteceğiniz Genel Tıp (İngilizce) bölümünün yıllık harç ücreti ise yüz güldürecek kadar uygun. Yıllık sadece 9500 Dolar ödeyerek doktor olmak için gerekli eğitimi almaya başlayabilirsiniz. 216 profesörün derslere girdiği üniversite başkent Moskova’da b ulunduğundan pek çok hastanede staj imkanı görebilir ve uygulamalı dersleriniz için pratik yapabilirsiniz. Dünyanın pek çok ülkesinden gelerek Tıp okumak isteyen gençlerle çok kültürlü, keyifli bir ortama sahip olacaksınız.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencileri kampüste bulunan 11 adet yurtta istediklerinde konaklayabilirler. Yurtlarda teknik altyapılar son derece gelişmiştir ve çok cüzi rakamlar ödeyerek konaklamak mümkündür. Yurtlar metro duraklarına yakındır. Genel Tıp (İngilizce) bölümünde okurken dilerseniz Moskova’da bulunan ucuz kiralı evlerde de konaklayabilirsiniz. Kültür sanat anlamında sayısız faaliyetin bulunduğu şehirde festivaller, konserler ve onlarca öğrenci etkinliği sizleri bekliyor olacak. Sadece Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri ile irtibata geçerek bu önemli şansı elde eden gençlerimiz hayallerine kavuşmaktadır. Siz de senelik sadece 9500 Dolar ödeyerek hayatınızı istediğiniz yönde değiştirebilirsiniz. Dünyanın her yerinde çalışabilecek bir hekim olmak için siz de Eurostar danışmanlarınızdan bilgi alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!