Diş Hekimliği İngilizce 5 Yıl 9500 Dolar

Yurt dışında okumak ve dil eğitimi geliştirmek bile başlı başına gençler için iş imkanlarını artıran bir durumdur. Bir de bunun üzerine lisans eğitimini...

Diş Hekimliği İngilizce 5 Yıl 9500 Dolar

Yurt dışında okumak ve dil eğitimi geliştirmek bile başlı başına gençler için iş imkanlarını artıran bir durumdur. Bir de bunun üzerine lisans eğitimini yurtdışında alanların dil avantajlarının yanı sıra eğitim avantajını da kullanarak çok daha iyi işlerde çalıştığı bilinen bir gerçek. Uluslararası bir üne sahip olan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi artık gençlerimize Diş Hekimliği (İngilizce) bölümünde okuyabilmeleri için sınavsız eğitim imkanı sunuyor. Senelik sadece 9500 dolar olan harç bedelinin karşılığında hem İngilizce dersler görecek ve hazırlık alacaksınız, hem de 5 yıllık Diş Hekimliği bölümünden mezun olduğunuzda çift diploma sahibi olacaksınız. Bu avantajlar elbette saymakla bitmez.

Dünyanın neresine giderseniz gidin Rusya’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce) bölümü sayesinde iş bulmakta kesinlikle zorlanmayacaksınız. İsterseniz kendi kliniğinizi açabilir, isterseniz Türkiye’de Rusya’da veya diğer ülkelerde rahatlıkla hastanelerde çalışabilirsiniz. İngilizce göreceğiniz eğitimler nedeniyle Diş Hekimliği konusunda aranan biri olacaksınız. Moskova’da bulunan Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi sayesinde okuduğunuz bölümden sonra isterseniz Rusya’da kalarak kendi muayenehanenizi açabilirsiniz. Diş kliniği açmanın yanı sıra yine Moskova’da ya da Rusya’nın diğer şehirlerinde bulunan hastanelerde de rahatlıkla görev alabilirsiniz. Çifte diploma alacağınız için ülkemize dönerek denklik sınavına girip hemen Diş Hekimliği muayenehanenizi açıp işinizin başına geçebilirsiniz. Dünyanın bu en çok kazandıran mesleğini elde etmek için yapacağınız tek şey hayallerinize sahip çıkmak ve ilk adımı atmak.

Yurtdışında okumanın maliyetleri elbette aileleri ve gençleri düşündürüyor. Haklı olarak yurtdışı eğitim masrafının çok yüklü olduğunu düşünüyorlar ancak Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce) bölümü için senelik sadece 9500 dolar ödemeniz yeterli. Üstelik İngilizce eğitim alacaksınız ve hazırlık dahil 6 yıl sürecek olan bu eğitimden sonra Rusça da öğrenmiş olarak mezun olacaksınız. Pek çok avantaja sahip olacağınız bu eğitime çok cüzi rakamlar ödeyerek hemen başvuruda bulunup sahip olabilirsiniz. Lise mezuniyet belgesi ile başvuru yapılan okulun 50 hektarlık alan üzerinde bulunan kampüsü gençler için sayısız etkinliğe sahne olmaktadır. Pek çok festival ya da öğrenci etkinliğine katılarak sosyal yönünüzü de geliştireceksiniz.

Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi öğrencisi olduğunuzda Diş Hekimliği (İngilizce) bölümünde uygulamalı derslerinizi en teknik donanımlarla hazırlanmış olan klinik ve hastanelerde alacaksınız. Üniversite size staj imkanı da sunacak ve aynı zamanda pek çok uluslararası çalışma grupları ile ortak işbirliği içinde olduğu için size de pek çok anlamda uygulama şansı verecektir. Lise mezuniyeti belgenizle hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek Diş Hekimi olmak için gerekli adımı atabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz çok kısa süre içerisinde danışmanlarımız tarafından yapılacaktır. Kayıt için gerekli olan evraklar, yazışmalar ve diğer işlemleriniz de yine danışmanlarımız sayesinde halledilirken sizler yalnızca üniversitenize odaklanabilirsiniz. Bölüm hakkında almak istediğiniz her türlü bilgiyi size yakın Eurostar ofislerine giderek öğrenebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!